İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa Satılıktır

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1.500 kişilik facebook sayfası satılıktır

Sayfa Adı : O olmasada olur

Ödeme Türü : Paypal

Ücret : 1,50 $

Reklam alınır 0,10 cent

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam Arkadaşlar Birşey Dicem de Bu Facebook Sayfalarını Satıyorlar Ama Ne İşe Yarıyor Yani Onu Anlamadım Ben Girmem O Siteye İŞim Olmaz Pek Ama Merak Etttim Sitelere Faydası İçinmi Birde Bu Sattığını 2 Dolarmı Yani Ucuz

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Selam Arkadaşlar Birşey Dicem de Bu Facebook Sayfalarını Satıyorlar Ama Ne İşe Yarıyor Yani Onu Anlamadım Ben Girmem O Siteye İŞim Olmaz Pek Ama Merak Etttim Sitelere Faydası İçinmi Birde Bu Sattığını 2 Dolarmı Yani Ucuz

Siz girmiyorsunuz ama neredeyse internet kullanan tüm dünya giriyor. Facebook sayfalarınızda sayfa üyelerine ister sitenizi, ister bir ürünü aklınıza gelen herşeyi paylaşabiliyorsunuz. Yani reklam yapıyorsunuz.

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet istediğiniz bir bağlantıyı paylaşabiliyorsun ve üyeler onu görüyor bir nevi reklam 1.500 beğeni çok fazla değil 100.000 li hayranlılar 100 150 tlden gidiyor

satış güncel

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30000 - 40000 kişilik sayfa satsan anlıycamda 1500 kişilik üye için konu açmaya değermi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi