İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa Sıralaması İle İlgili Bir Soru...

ugurrro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Benim Facebook'da 2 Adet Sayfam Var.Bunlardan Bi Tanesi Sayfa İsmi İle Facebook'da Aratıldığında 2. Sırada Çıkıyor... 1. Sıradaki 6 k küsür fanı var bnm sayfanın 4 k fanı var... Yani Fan Sayısına Göre Gayet Normal Sıralama... Diğer Sayfam Kendi Adında En Az 50 Tane Farklı Sayfa Var... Ve Bunlar Arasında Bnm Sayfa Fan Sayısına Göre Bu 50 Sayfadan 3. Sırada... Ama Farklı Hesap Açıp Farklı IP'den Facebook'da Sayfa İsmimi Arattığımda 5. Sırada Çıkıyor... Benim Sayfamın Fan Sayısından Az Olan 2-3 Sayfa İlk 3 Sırada Çıkıyor... Bunun Mantığı Nedir Acaba? ... :sinir:

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sıralamayı etkileyen facebook/username den aldığın kullanıcı adı ve sayfanın sayısı olduğunu tahmin ediyorum ve aynı isimden kaç sayfa olduğu

ugurrro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Username den kaybettik ozaman ya... Teşekkürler Yorum İçin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi