İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfa tasarımı

webclick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:harika: Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Sanal platformda sürekli bağımsız tasarım istihdamları yaratılmakta. Bunu da küçük çaplı kazanç kaynaklarına transfer ediyorlar. Öncelikle Facebook günümüzde değer kaybetmeden sürekli büyüyen bir canavar haline geldi. Bunun beraberinde de yazılımcı ve tasarımcı arkadaşlar kendilerine kazanç sağlayacak çalışmalara imza atıyor.

Kısacası facebook sayfa tasarımı hakkında kendi bilgimi ve arşivimi paylaşmak istiyorum. Static FBML VE HTML kodlarının kullanılışı ve eklenilişini anlatacağım . Böylelikle sizde ; küçük miktar da olsa para ödemeden kendi tasarımlarınızı yapabilir ve hatta size ait tasarımlarınızı kodlaştırabilirsiniz. İletişimimizi şimdilik bu başlığın altından sağlayalım. Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5