İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FACEBOOK SAYFA YAYIN HAKLARININ ALINMASINA KESİN ÇÖZÜM!!!

Facebook Reklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her kim olursa olsun Bir Facebook sayfası açtıysa.... Sayfadaki Hayran sayısı 15.000 üye ( hayran ) sayısını geçmeden sayfa ismini kısaltmasın.... Bu bir kuraldır. Sayfanız isterse sonradan 100 bin kişiye ulaşsa bile eğer 15.000 kişiyi geçmeden kısaltmışsanız Yöneticilik haklarınızı elinizden alır ve bir daha paylaşım yapamassınız....

Örnek : Sayfa Url niz www.facebook.com/alemgelse yaptıysanız ve bunu şekil kısaltmayı 15.000 üyeye ulaşmadan yaptıysanız facebook sayfanızın yöneticilik haklarınızı elinizden alır....

Bilginize Efsaneler Topluluğu

tutsak185

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yeni bir uygulamamı hocam nasıl oluyor ben sayfa linkini kısalttım 15 bin i geçerse yöneticilikten atılıyor muyum facebook bunu neden yapsın ?

Facebook Reklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önüne gelen sayfa açarsa facebookta bunu yapar. Bu bir kuraldır. Merak etme Sayfa %90 10.001 kişi olduğunda yöneticilik hakkı elinde alınacak yada belirli bir süre daha ilerlemene izin verecek sonra yine elinden alacak üzgünüm ....

Tek çaresi var Oda sayfan icin site açman gerek en az 300 400 tl
Sonra like kodlarını site yerleştirmen gerek.
sonra siteden e-posta alıp ondan facebook profili açıp sonra o profili sayfana yonetici yapman gerek ...

minimum 400 tl ye hallolur... bunuda göze almayacagına göre o sayfaya güle güle de....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Pekii o açılan profilin kişi olmasımı gerek yoksa sadece yöneticilik için açılan sıradan paravan bir hesapmı ?

Facebook Reklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözde siteden yönetici olan bir profil olarak geçecek kayıtlarda... ister kullanırsınız ister kullanmassınız....

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Önüne gelen sayfa açarsa facebookta bunu yapar. Bu bir kuraldır. Merak etme Sayfa %90 10.001 kişi olduğunda yöneticilik hakkı elinde alınacak yada belirli bir süre daha ilerlemene izin verecek sonra yine elinden alacak üzgünüm ....

sonra siteden e-posta alıp ondan facebook profili açıp sonra o profili sayfana yonetici yapman gerek ...

minimum 400 tl ye hallolur... bunuda göze almayacagına göre o sayfaya güle güle de....

Bana gel bende 100 lira.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
anormal bir üyeydi geçti gitti boşverin :sinir:

tutsak185

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 13 liraya mal ediyorum resellerim var bi domain alıyorum iş bitiyor :hmmm: ilginç bi insan bi site neden 300 400 e mal oluyor ki

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfalarda bişey paylaşabiliyorum ama kullanıcıların duvarında gözükmüyor. bu yayın yasağı mıdır?

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1

bi site açmak mı 400 tl ye mal oluyor ? nerde yaşıyorsun sen yada hangi kafayla yaşıyosun sen.
alt tarafı sayfası için site açıcak bi adet domain bi adet orta kalitede hosting (en kaliteli firma 1gb hosting yıllık 30 35 lira) ve free bi wp tema.

40 liraya halledersin hepsini 400 değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi