İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfam açık ama profilimde yok

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar,
bir web siteme facebook sayfası yapmıştım sayfamın hayran sayısı 3-4 günde 25k civarı oldu sonra facebook sayfamı kapattı yada başka birşey yaptı tam bilmiyorum,
bugün googleda site adımı arattığımda facebook sayfamın linki gördüm ve tıkladığımda sayfama giriş yaptı ama profilime girdiğim zaman sayfalarım kısmı görünmüyor ve ben o sayfaya müdahale edemiyorum. bu durum daha önce başına gelen varmı? sayfam şuanda açık olduğu halde nedne ben profilimde göremiyorum? sayfamı geri nasıl alaiblirim ?

ilginize şimdiden teşekkürler

kewell93

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım sayfanı calmıslar. bundan baska bir ihtimal göremıyorum :(

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim facebook dün gece bütün eski profil tabanlı profilleri yeni tabanlı profile geçirdi benim 7 sayfam dün gece kayboldu az evvel geldi.Senin durumda aynı ise geçicidir.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sayfamı çalsalar paylaşım falan yaparlardı diye düşünüyorum en son benim yaptığım paylaşımlar duruyor sayfada yani hiçbir değişiklik yok anlamış değilim

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben biraz bekle derim.Eğer çalındığı ortaya çıkarsa Facebook'a mail atarsın abi maillerin %70 inde sayfalar geri veriliyor.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sayfamı ben sıfırdan açtım ve herhangibir kişiyide yönetici falan yapmadım sadece ben yönetiyordum, ayrıca bu sayfamın benim profilimden kaybolması yeni bir olay değil yaklaşık 1 hafta önce bu olay oldu ama şimdi sayram google da görünüyor ve aktif durumda, birde şöyle birşey var web siteme o facebook sayfasının kodunu eklediğimde sayfa görüntülenmiyor

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa linkini yazar mısın hocam ? yada yasak ise p.m alayım ona göre bişey söyeleyebilirim

kewell93

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallah ben calınan sayfa cok gordum vakat hıc gerı alan gormedım.
benım ve arkadaşlarımın bır cok sayfası var ve hıc bır hayran sayfasıda kendılıgınden gıdıp gelmıyor.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ben sayfanın çalındığını kesinlikle düşünmüyorum farklı birşeyler var ama çözemedim

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallah ben calınan sayfa cok gordum vakat hıc gerı alan gormedım.
benım ve arkadaşlarımın bır cok sayfası var ve hıc bır hayran sayfasıda kendılıgınden gıdıp gelmıyor.

Ben üstüne 500 tl tazminat aldım ;) tabi adliyede tanıdık bi yakınınızın olması lazım :)

facebook

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfamı çalsalar paylaşım falan yaparlardı diye düşünüyorum en son benim yaptığım paylaşımlar duruyor sayfada yani hiçbir değişiklik yok anlamış değilim

gecmıs olsun sayfanız calınmıs ve paylasımları sımdı yapmıyor pekı uye sayısında bır artıs varmı?

Ben biraz bekle derim.Eğer çalındığı ortaya çıkarsa Facebook'a mail atarsın abi maillerin %70 inde sayfalar geri veriliyor.

benımde cuma gunu calındı nasıl gerı alabılırım detaylı bılgı ıcın ıcın pm atarsan sevınırım

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
gecmıs olsun sayfanız calınmıs ve paylasımları sımdı yapmıyor pekı uye sayısında bır artıs varmı?

sayfam çalınmadı üye sayısında artış yok aksine çok bariz bir düşüş var sayfam çalınmış olsa web sitesine eklemiş olduğum kod çalışırdı şimdi kırmızı bir yazı yazıyor ve hiçbirşey gözükmüyor. bir arkadaşın söylediğine göre yayın hakları kısıtlandığı için sayfaya müdahale edilemiyormuş.

facebook

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfam çalınmadı üye sayısında artış yok aksine çok bariz bir düşüş var sayfam çalınmış olsa web sitesine eklemiş olduğum kod çalışırdı şimdi kırmızı bir yazı yazıyor ve hiçbirşey gözükmüyor. bir arkadaşın söylediğine göre yayın hakları kısıtlandığı için sayfaya müdahale edilemiyormuş.

yayın hakları kısıtlı olsaydı sayfada yonetıcılıgın olurdu.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
aynı url ile ben sayfa açtığımda facebook nasıl bir yol izleyecek yani misal sayfa adresim
facebook.com/aliveli
yine aynı şekilde url aldığımda ne olacak ?
sonuö itibariyle sayfa kapatıldı diyorsunuz. !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi