İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfanıza reklam vermek istiyorum

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi facebook fan sayfanıza, kendi fan sayfamın reklamını vermek istiyorum. Karşılığında kendi sitemde reklamınızı yayınlayacağım. Detaylar şu şekilde;

-Sitem imzamdaki sitedir.
2,5-3K hiti var. Facebook sayfanızda yayınlamanızı istediğim fan sayfam; -http://www.facebook.com/pms11
-Reklamınız sitemde sağ blokta 250x250 yada 300x250 boyutlarında olacaktır.
-İlk etapta 1 hafta süreli karşılıklı reklam yayını yapılacak. Geri dönüşler iyi olursa, karşılıklı olarak memnun kalırsak süreyi uzatabiliriz.
-Toplamda en fazla 3 reklam alınacak. En fazla fan ı olan 3 siteyle çalışılacak.

Reklam gösterimime karşılık facebook sayfamı kendi facebook sayfanızda günde kaç kere paylaşabilirsiniz onuda belirtin lütfen. Farklı teklifleriniz varsa burdan ya da pm ile ulaşın. msn kullanmıyorum.;)

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
fan sayisi kac olmali en fazla ?

Minumum şu kadar olmalı demiyorum aslında ama ne kadar fazla olursa o kadar iyi tabi. Dediğim gibi en fazla fan a sahip olan maksimum 3 siteyle çalışıcam. Fan sayılarınızıda belirtirseniz ona göre bir çalışma yaparız

S

SheytaN

Misafir
276,115 kisilik bir muzik fanim var ilgleniyorsan yapalim hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5