İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfanızın Hitini Ücretsiz Artırın Reklamınız Artsın

gurkan2828

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem sayesinde Facebook sayfanızın beğeni hitini artırabilirsiniz.
Siz sisteme giriş yapıp “FACEBOOK LIKES”e tıkladığınızda içinde bulunan sayfalara beğeni yapıp her beğenide 2 bonus kazanıyorsunuz. Diğer üyelerde “FACEBOOK LIKES”e tıkladığında sizin siteniz de görüntülenir ve her sitenizin görüntülenmesi için 3 bonus kaybedersiniz. Ne kadar çok krediniz olursa o kadar çok siteniz görüntülenecektir.
Üye olduğunuzda 50 bonus hediye olarak hesabınıza eklenmektedir.Hergün siteyi ziyaret ederseniz 50 bonus hediye veriyor. Ayrıca arasıra mail adresinize bonus içeren kupon kodları yolluyor.
Ben uğraşmam ama beğenim artsın isterseniz ücretli bonusta satmaktadır.
1000 bonus 2 dolar oda tahmini 400-500 arası beğeniye hitap ediyor

Sitenize bot veya iframe usulü ziyaretçi yollamıyor. Sisteme kayıtlı olan üyeler sitenizi ziyaret ediyor ve google dostu olarak hit gönderiliyor. Sitemiz tamamen ücretsiz.Ben uğraşmak istemiyorum diyenler içinde ücretli bonus paketleride bulunmakta.

LİNK: www.socialhit.org

banner.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5