İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfaya beğeni çekmenin ipuçları

memento

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook sayfalarina nasil milleti çekecem twiends olsun oto like olsun hikaye onlar ne yapmaliyiz sizce arkadaşlar şimdi burda millet bildiklerini bi soylesin ya da p.m atsin bana bir elin nesi var iki elin sesi var prensibiyle yaklaşalim millet hadi desteklerinizi bekliyorum

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Düzenli bir sayfa olmasını istiyorsanız eğer , sürekli video ve güncellemeleri aktif tutun video vs. dosyalara sayfa linkinizi verin faydası olacaktır.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya fake make hıkaye ben 1haftada autolıke ıle 20k uye kastım begenııler en fazla 10-15 kişi :S adam gıbı buyutun bence sayfalarınızı benım 120klık sayfam war cok begenı oluyodu adam gıbı buytmusm ama ne yazık ki facebook tarafından kapatıldı şimdi 1m olmuştu belkide

my_irem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamlar yapılarbilir. başka sitelerde o site yayınnlanabilir.diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5