Facebook Sıkıntısız DURUM , FOTO , PAYLAŞIM FLOOD attırma uygulamaları tek sitede

arincahm

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
30 Ağustos 2014
Mesajlar
25
Reaction score
0
Site: Facebook Beğeni Hilesi
Misafir: www. likecin. com


Bu Sistem İle Tek Seferde Garanti +700 Arkadaş Kasabilirsiniz

Likecin.com Facebook Uygulamaları
Facebook Access Token sistemiyle çalışan bir sistemdir facebook uygulamasından aldığı token kodu sisteme giriş yapıp kullanmaya başlayabilir. Her seferde +100 beğeni alabilirsiniz işlem 3-5 saniye arasında tamamlanır tekrar beğeni yapabilmek için 20 dakika bekleme limiti bulunmaktadır.

Facebook Durum Beğendirme Hilesi: Facebookta paylaşmış olduğunuz durumları sitemizde listelenmiş bir şekidle göre bilirsiniz, limit kutusundan limit seçip beğendir tuşuna basmanız yeterli olacaktır işleminiz 3 ile 5 saniye arası sürebilir oldukca hızlı bir sistemdir. Üst limit genelde 150-100 arasında olmaktadır.

Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi: Sitemizde fotoğraf beğendirme kısmına gelerek açılan bölümde facebook fotoğraf albümleriniz karşınıza çıkar beğendirmek istediğiniz fotoğraf hangi albümünüzde ise o albümü seçip albüme git butonuna tıklayarak çıkan resimler içnide beğendirmek istediğiniz fotoğrafı seçip beğendirte biliyorsunuz. 150-100 arası beğeni gelecektir.

Facebook Sayfa Beğendirme Hilesi: Facebook'ta yöneticisi olduğunuz sayfaları sayfa beğendirme bölümünde görebilirsiniz sahip olduğunuz sayfaların yanındaki beğendir butonuna tıklayarak beğeni işleminizi tamamlata bilirsiniz işlem sonunda 100-150 beğeni gelecektir.

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi: Facebook'ta paylaşımlara yaptığınız yorumları sitemizde beğendirebilirsinz fakat beğendirilecek olan yorumun buldunduğu paylaşımın herkese açık olması gerekmektedir.

Facebook Arkadaş Kasma Hilesi : Facebook'ta üyesi olduğunuz gurupların tüm üyelerine tek tıklama ile istek atmanıza yarayan bir sistem arkadaş engeliniz yoksa seri şekilde istek göndermenize yarar. Bu sistem üzerinde çalışmalarımız hala devam etmektedir ilerleyen zamanlarda bu sistemide havuz sistemi haline çevireceğiz geliştirmeler yapılacaktır.

Facebook Flood Attırma Hilesi : Bu sistem ile Facebook'ta anasayfa gönderilerine tek tıklama ile yazmış olduğunuz yorumu yorumlata biliyorsunuz şuan için anasayfadaki ilk 25 paylaşıma yorum yaptırabiliyorsunuz fakat ilerleyen zamanlarda bu sisteme enilikler gelecektir.

Site: Facebook Beğeni Hilesi
Misafir: www. likecin. com
 

arincahm

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
30 Ağustos 2014
Mesajlar
25
Reaction score
0
instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi , instagram yorum hilesi
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst