İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sorunları Açıklaması

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Facebook 'taydım 5 dakikada bunlar oldu birden bi makale yazmak istedim..:)

Birden biri böyle bir şey yazdı..
Bağlantımı Beğenirmisin..?
Bende dedim annem tanımadıklarımın bağlantısını beğenmeme kızıyo dedim küfür etti..
Sonra dedim Kime hava atıcaksın? Hadi ona hava atıcaksın biz biliyoruz söylimmi dedim Engelledi hem kendini ezik durumuna düşürüp beğen diyo sonrada engelliyo :D
Artık bıkkınlık getiren şeyler..
res.jpg

1.İlişkimi Beğenirmisin?
2.İlişkime yorum atarmısınız?
Şu ilişkime yorum yaparmısın diyenlere beğeniyorum yorumda yap diyor yüzsüzler yapmıyorum diyorum engelliyorlar nabim şimdi benim suçum ney ?
3. Bağlantımı beğenirmisn - Yorum atarmısn
4. Videomu beğenirmisn - yorum atarmısın zorla beğendircekler yorum atcaklar kaçısın yok :D

Konu2

Abi bu nedir ya ?
ikiside kız aşkımlı filan konusuyorlar
piskolojimi bozuyorlar hadi bi erkek olsa dicem tamam manitasıdır sevgilisidir v.s
ama yok
şimdi asıl konu
fotograflarına filan yok taş yok tuğla yok beton bu nedir ya ? amacınız ney bütün herşey havamı ?

bari 2-3 erkeğede yorum yaptırda millet yanlış anlamasın..

Konu3
resi.jpg

Bunun cinseyeti nedir ya bu insanmı ney bu nerden gelmiş offf

Facemi kapatıyorum iyi forumlar..

Not:Kişisel sitemde yayınladım birde burda yayınlıyım dedim..

Sitemde yayınım http://emirkaruc.net/facebook-sorunlari-aciklamasi.html

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
interneti kullanmayı öğrenmeden facebook u kullanmayı öğrenenden ne bekliyosun ki.

You

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçenlerde bir kız ekledi beni, kimmiş diye bi baktım.Kız emo saç baş dağınık yalan söylemiyorum az kalsın kusuyordum kızı görünce.İsmide şuydu 'Ebeni Mualadım Xp'
Bunlar ilerde evlenince ne yapacak merak ediyorum açıkcası.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Adları sansürledim fakat resimlere gerek yok...

ne demek gerek yok ? yaşın kaç abicim senin ? bir düşün bakalım o resimdekiler bacın olsa ya yengen olsa birisi böyle bir konu açsa ? yanlış yapmış olsalarda kişilerin resimlerini böyle açık açık koymak çok yanlış! siz hiç mi hata yapmıyor sunuz ? sen gönder resimlerini bende bir güzel seni eleştireyim altınada resimlerini koyayım ama ismi sansürleyeyim birşey olmaz ...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Geçenlerde bir kız ekledi beni, kimmiş diye bi baktım.Kız emo saç baş dağınık yalan söylemiyorum az kalsın kusuyordum kızı görünce.İsmide şuydu 'Ebeni Mualadım Xp'
Bunlar ilerde evlenince ne yapacak merak ediyorum açıkcası.

Evet emolarda aynen şöyle diyor..

Emir dhruhumuhumu beeheenirrmihisinn jaahannımm... :)
yazıyor..

Ekleme:
ne demek gerek yok ? yaşın kaç abicim senin ? bir düşün bakalım o resimdekiler bacın olsa ya yengen olsa birisi böyle bir konu açsa ? yanlış yapmış olsalarda kişilerin resimlerini böyle açık açık koymak çok yanlış! siz hiç mi hata yapmıyor sunuz ? sen gönder resimlerini bende bir güzel seni eleştireyim altınada resimlerini koyayım ama ismi sansürleyeyim birşey olmaz ...

Abi..
2 yorum izin alınarak yapılmış birşeydir 2 'side arkadaşımdır.. Sadece makale için.
hani herkezin gerçek gerçek yaptığı şeyi biz sadece öylesine makale için yaptık..

O en son resimde 1 sayfanın makarasına yaptığı bir resimdir..
ve o acayip resimler kyoanlar var öyle mesela emo gibi bende bir makale yapayım dedim ama içinizde art niyet olmadığınızda eminim.. :)
Hepsi izinlidir...
Saygılarımla..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
direk afiş etmeyiniz insanları, kişilik haklarına saygılı olun.
en sondaki resim evrim dışı olduğu için orada kaldı. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5