FACEBOOK’TAN NASIL PARA KAZANILIR?

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
44
Reaction score
0
FaceBook, 800 milyonluk üyesi olan dünyanın en çok hit alan ve en büyük sosyal paylaşım ağıdır. FaceBook, her geçen saniye hatta salise bir çığ gibi büyümeye devam etmektedir. Bu resme bakarak aklıma bir soru geliyor; bu kadar büyük potansiyeli olan bir siteden para kazanmak mümkün müdür?

Biraz önce anlattığım gibi, milyonlarca insan FaceBook’u sosyalleşmek için kullanmaktadır. Ancak, benim gibi düşünen ve internetten para kazanmak isteyen FaceBook kullanıcıları mutlaka vardır.

Kafanızı kaldırın ve etrafınıza bakın 7 den 70’e herkesin artık bir facebok hesabı var. Özellikle ekonomik alanda gelişmiş ülkelerde 70 yaş üzeri insanların dahi FaceBook’ta üyelikleri mevcuttur ve günde en az bir kaç kez bu siteye girip paylaşım yapmaktalar. Durum böyle olunca, FaceBook’ tan para kazanmak boynumuzun borcu olmuştur.

FaceBook ta sayısız topluluk, grup ve bireysel kullanıcı bulunmaktadır. Bu topluk, gruplara ve bireysel kullanıcılara tanıtacağımız küçük bir yazı, satmak istediğiniz ürüne dikkatlerini çekebilirsiniz. Örneğin, FaceBook’ un “Online Para Kazanma” ile ilgili gruplarına kendi web sitenizi tanıtan yazı yazdınız ve bu yazınızdan dolayı geri dönüşler olacaktır. Düşünün, eğer bir bebek arabası satıyorsanız, yüzbinlerce anne adayının bulunduğu bir gruba kendi ürününüzden bahsetmek ne kadar işe yarar? İşin en güzel kısmı ise, yapacağınız bu reklam için hiç bir ödeme yapmayacaksınız.

Buradan elde edeceğiniz geliri otomatik hale getirmenizi ve daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan kullanımı son derece kolay kazanç programları da mevcuttur. İnternet üzerindeki birçok profesyonel satıcı bu kazanç programlarını kullanmaktadır. Her ne kadar sistem basit görünse de, bu işten gerçek anlamda para kazanabilmeniz için profesyonelce hazırlanmış kazanç programlarına ihtiyacınız vardır. Aksi halde bütün çabalarınızın boşa gidebilir.
FaceBook’ un internetten para kazanmak için ne kadar önemli bir araç olduğunu görmeniz için size verebileceğim en güzel örnek, son ABD başkanlık yarışında bile adayların birer profesyonel FaceBook promosyon hesaplarının olmasıdır. Hepinizin hatırlayacağı gibi, başkanlık adayları bu sitelerdeki üyeliklerini kullanarak milyonlarca dolar kampanyalarına destek almışlardı. Ancak burada en önemli olan şey, sizi profesyonelce yönlendirecek bir kazanç programa sahip olmanızdır.

Kısaca Nasıl Kazanacağınızı anlatmak istiyorum...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst