İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook, Twitter, Youtube ile Para Kazan

kabus

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site Adı; Okuuz.Com
Minimum Ödeme; 0.50 Dolar
Kredi Çevrimi; 1000 Kredi 1 Dolar
Ref Sistemi; 1 ref getirmek aynı zamanda 0.10 Dolar ve 10 kredinin sahibi olmak demektir.
Ödeme Yolları; Paypal
Sitenin Mantığı; Facebook paylaşma, beğenme takip, İnstagram takip ve beğenme, Youtube Abone Ola v.b yollar ile kredi kazanıyorsunuz. Ardından kazandığınız kredileri paraya çevirip 0.50 Dolar olduğnda Paypal hesabınıza ödeme talep ediyorsunuz. Ben ödeme aldım ve ödemem talebim ile aynı gün geldi. Siteyi çoğu kişi bilmiyor olabilir. Bunun sebebi de sitenin yeni olması ve kesinlikle ödeme yapıyor. Denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca kayıt linklerinin ardından da siteyi resimler ile tanıttım. Umarım yararlı olmuştur.
Kayıt Linkleri;
Refimden üye olursanız çok sevinirim. Bir şey kaybettirmez. Yardım isteyenlere yardımcı olurum. Konuya yazmaları yeterli.
Refli; http://okuuz.com/?ref=16
Refsiz; Okuuz.Com

Konunun Görsel Olarak Anlatımı;

whijvl.jpg

2yxrcxf.jpg

deb58l.jpg

ibvrrq.jpg

2up7k1h.jpg

20hr98x.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5