İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Üye Çekimi Hakkında

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar facebook üye çekimi ediyor.bu işi eden bir arkadaşa teklifte bulundum doğal olarak.Teklifim aynen şu şekildedir.facebook sayfa linkimi verdim bana 1 k deneme cekimi yap sonuc alayım 10 k cekecem arkadaşın bana yazdıgı cevap şu şekilde ödeme almadan 1 k bile olsa cekim yapılmaz.şimdi size soruyorum satıcı ile alıcı arasındaki ticaret satıcı ürünü verir alıcı ürünün parasını öder ortada bir ürün yokken olmayan ürüne para ödemek sizce mantıklımıdır.facebook üye cekimi eden arkadaş 1 k bile fedakarlık etmezken bu piyasada nasıl iş edecek anlamış degilim.
Herşeyden öte insanlar arasında 1 güven köprüsü olmalıdır.herşey para degildir.Hala insanlık vardır.
Herkese iyi forumlar dilerim ....

GOBayi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
1k yi parayla cekiyoruz sonucta bizde bayiyiz hesabimiza satin aldigimiz kadar para yukleniyor, halden anlamanizi umarim. Bu arada arkadas bana soylemedi, sistem hakkinda bilgi verdim.

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizimde kimseyi dolandırma gibi 1 niyetimiz yok.Sadece sonucu gormek istiyorum akabinde denemeninde parasını verecem vermiyecem demedim ki durum ortada gayet acıklayıcı sanırım ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5