İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Üye Çekimi [ Uygun Fiyat - Yüksek Kalite ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akdenizpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dönüş yapıldı ama 3 gündür hala birşey yok arkadaş yapmayacaksan deki yapmıyorum öyle sallama bizi oraya buraya senin yüzünden azar işitmek zorunda değilim

cadde3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme gönderildi hemen işe başlayacaktınız ancak tabiri caizze salladınız bizi. Lütfen ne zaman başlayıp bitirecekseniz doğru bir şekilde bilgilendirin bizi.

cadde3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı Bilgi Verildi. Dönüş Yapıldı.

Yarın işi teslim edeceğinizi söylediniz ancak üye çekeceğiniz sayfa adresini unutmuşsunuz sanırım. Hangi sayfaya üye çekecektiniz bi dönüş daha yaparmısınız rica etsem.

akdenizpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cadde3 bu arkadaşın bana yazdığı tek şey neydi biliyormusun sakın yanlış anlamayın onun tek bir cümlesini yazacam herkes okusun :

ben sordum dedim ki sana güvenebilirmiyim
oda dediki ben Şe..... değilim hocam

bende diyorum ki 100 lira sana kurban olsun helali hoş olsun güle güle harca ama unutmaki

ŞEREF kelimesinin neleri ibare ettiğini bilmiyorsun :) çocuk..

Ekleme: DOLANDIRICIDIR SAKIN İŞ VERMEYİN ADI BAHATTİN KOÇ YADA HESAP ADI BAHATTİN KOÇ

maviadamm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benıde dolandıran bir bahattin koç var... pisssof@ diye başlayan msn adresi var,
dolandırdıgından beri gelmez oldu o msn adrsiyle...siz omusunuz ? oysanız sizde hiç ONUR GURUR HAYSİYET ŞEREF EDEP gibi şeyler bulunur mu ? eger siz o arkadaş iseniz yaptıgınız tüm dolandırıcılıklar ve hırrsızlıklar en kısa zamanda en agır bir şekilde sizde çıkması için sürekli beddua okumakatayım bilesiniz...o degilseniz kusura bakmayın mesaj kirliligi için...

L

Leqo

Misafir
benıde dolandıran bir bahattin koç var... pisssof@ diye başlayan msn adresi var,
dolandırdıgından beri gelmez oldu o msn adrsiyle...siz omusunuz ? oysanız sizde hiç ONUR GURUR HAYSİYET ŞEREF EDEP gibi şeyler bulunur mu ? eger siz o arkadaş iseniz yaptıgınız tüm dolandırıcılıklar ve hırrsızlıklar en kısa zamanda en agır bir şekilde sizde çıkması için sürekli beddua okumakatayım bilesiniz...o degilseniz kusura bakmayın mesaj kirliligi için...

Gerekli bilgi verilmiştir.

cadde3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcı. uzaklaştırılmış zaten. Hesabı sorulacak bu çocuktan

dcoke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni de başka bir kullanıcı adıyla dolandırmıştı, beter olsun

Meo61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir olduğunuzu anlamak için 1k önceden yüklerseniz 30TL EDERİ KADAR ÇEKEBİLİRİM PM GÖNDERİYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5