İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook üye çekimi yapılır Türk

mycity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞ ALIMI KAPALI!
off.png

Ücretli Üye Çekimlerimiz Başlamıştır %100Tamamen Türk Üyedir ^^

FACEBOOK ABONE SAYFA DURUM YORUM KASIMLARI MEVCUTTUR
REFERANS GÖNDERİLİR
FacebookLike.jpg

5 K 10
10 K 30 TL
20 K 60 TL
30 K 80 TL

Ödeme Yöntemleri
bank.jpg

İletişim Skype: [email protected] Telefon : 0538 694 94 69

30K Üstü çekimler için destek hattını arayabilirsiniz 0212 558 54 33 saat:14:00 İle 00:00 saatleri arasında bana ulaşabilirsiniz diğer saatlerde ararsanız elemanım çıkacaktır. Not bırakabilirsiniz tel numaranızı nick'inizi ben dönerim size

Dipnot:
Forumda pek aktif olamıyorum bu sıralar yoğunluktan dolayı bir süre bırakmıştım bu işi sadece kendime yapardım sizlerede hizmet vermeye karar verdim
Umuyorum hizmetimden memnun kalırsınız sürekli çalışırız.​

Sevenm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
bende full türk üye çekimi yapıyorum, fakat fiyatlar çok pahalı geldi bana açıkcası söylemek gerekirse uçuk saçık fiyatlar. otolike&panel ile kasıyosunuz değil mi?

meslektaşız sonuçta birbirimizin sorunlarını kapatıcaz :)

mycity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende full türk üye çekimi yapıyorum, fakat fiyatlar çok pahalı geldi bana açıkcası söylemek gerekirse uçuk saçık fiyatlar. otolike&panel ile kasıyosunuz değil mi?

meslektaşız sonuçta birbirimizin sorunlarını kapatıcaz :)

hayır otolike ile deil bot ile kasılıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5