İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

facebook uygulaması için fikir arıyorum

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar daha önce basit 2 tane facebook uygulaması yaptım. bu uygulamalar üzerinden sanki ipad veya iphone üzerinden mesaj gönderiyormuş gibi durum güncellemesi yapılabiliyordu...

facebook'ta bir iki uygulama ile 3-5 günde yüzlerce kişi bu uygulamaları kullandı. şimdi bir uygulama daha yapmak istiyorum ama bu sefer ingilizce olacak ve tüm dünyanın hizmetine sunmayı düşünüyorum.

yeni uygulamanın adı ise socialtimes (henüz aktif değil) olacak... sizce bu isme uygun nasıl bir uygulama yapabilirim?

yada alternatif uygulama önerilerinizi bekliyorum.

saygılar,

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
En aktif arkadaslarin gibi uygulamalar var ya, ondan yapabilirsin ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
O basit uygulamaları paylaşman mümkünmüdür peki?

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
@darkart bir uygulama zaten var. bir daha yapmaya gerek var mı? bence yeni bir şeyler daha bulalım diyorum ;)

uygulama geliştirmek istiyorsan şu adres işine yarayabilir. ;)

fkirikci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Basit düşün derim.

Facebook da çocuklar için birşey yok. Ebeveynleri bunu kullandırtabilirler.
Basit düşün derim.

closerin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm uygulama yapıyorsun sanırım...beni msn den ekleyebilirsen..üzerine konusalım..uygulama geliştririciler arıyoruz firmamıza..

[email protected]

iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5