İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Verimli Reklam Verme Teknikleri

Pire-Ferhat

0
Onaylı Üye
Reaction score
19
Facebook reklamları ve Facebook üzerinden ticaret yapmanızla ilgili derslerini çok beğendiğim bir ismin Enes Usta'nın sosyal medya reklamları ile ilgili videolarına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

• Facebook Potansiyel Müşteri Formu Reklamı - Facebook Form Reklamı Verme - Dijital Pazarlama Eğitim
  • Facebook ReTargeting - Facebook Yeniden Pazarlama Nasıl Yapılır? - Dijital Pazarlama Eğitim Seti
  • Facebook Rakiplerin Reklamlarını Görme! - Dijital Pazarlama Eğitim Seti - Facebook Dersleri
  • Facebook Verimli Reklam Verme 3 İpucu - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Instagram'a Video İçerik Oluşturma - Dijital Pazarlama Eğitimi - Instagram Ders
  • Instagram'da Toplu Takip Etme ve Toplu Takipten Çıkma - Dijital Pazarlama Eğitimi - Instagram Ders
  • Instagram'da Gönderi Planlama - Dijital Pazarlama Eğitimi - Instagram Ders
  • Facebook Sayfa İstatistikleri Yorumlama - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Hesabına Diğer Sosyal Ağları Entegre Etme - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Instagram'dan Ürün Satmak - Butik Sayfası Nasıl Oluyor? - Dijital Pazarlama Eğitimi Instagram Ders
  • Fenomen Hesabı Nasıl Oluyor? Komedi Sayfası Büyütme - Dijital Pazarlama Eğitimi Instagram Dersleri
  • Instagram İşletme Hesabına Geçme ve Farkları - Dijital Pazarlama Eğitimi - Instagram Dersleri
  • Dijital Pazarlama Eğitim Seti - Sosyal Medya Dersleri [24 Ders Videosu]
  • Facebook Piksel Nedir? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Power Editor Nedir? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Reklam Yöneticisi Nedir? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Kreatif Merkezi Kullanımı - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Kampanya Yönetimi - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Hedef Kitle İstatistikleri - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Business Manager Nedir? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Reklam Verme #5 - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Reklam Verme #4 - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Reklam Verme #3 - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook'a Nasıl Reklam Verilir? #2 - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Reklam Verme - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Nasıl Gönderi (Post) Oluşturulur? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Teklif Hazırlama - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook'da Ürün Satmak - Mağaza Sayfası Ekleme - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Sayfasına Hizmetler Bölümü Ekleme - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Sayfa Ayarları Nasıl Yapılır? - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Sayfasından Web Site Yönlendirmesi ve Mesaj Ayarları - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Sayfası Tasarımı - Facebook Sayfa Düzeni - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Facebook Sayfası Oluşturma - Marka ve İşletmeler - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Küçük İşletmeler ve Sosyal Medya - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Sosyal Medya Nedir? Markalar için Sosyal Medya - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
  • Dijital Pazarlama Nedir? - Giriş - Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
Tüm videoları görmek için tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5