İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Video Sorunu Yaşayanlar İçeri

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hadi gozunuz aydin :D ama bence buda fazla tutmaz face gene kaydirir urleri

karayakas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu başta anlattıklarınızı nasıl yapacam onu anlamadım yardımcı olabilir misiniz ?

kirikhanliyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lugesoft için uyarlasak bi çözümü lugesoft scriptinde çalışırmı ?

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
webmasterciler kardeşime tebrikler azimle sorunu çözmüş bende çözdüm fakat farklı bi stil kullandım :) biraz daha karmaşık ben bir kaç gözlem yapacam tekrar sorunlar çıkabilir küçük çaplı oynamalarla sorunu kökten çözecem :)

T

trgy

Misafir
Daha düzgün bir Türkçe ile anlatsanız daha yararlı olur. Yazınızdaki çoğu yeri anlayamadım.

agatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lutfen yardim edin,bir turlu olmadi bende yada ben yapamadim.

kodlari veriyorum

<object id="player" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" name="player" width="500" height="400"><br />
<param name="movie" value="'.$sitem.'/player/player-viral.swf" /><br />
<param name="allowfullscreen" value="true" /><br />
<param name="allowscriptaccess" value="always" /><br />
<param name="flashvars" value="file='.$videoflv.'&image='.$bas["resim"].'&skin='.$sitem.'/player/'.$flvplayer.'.swf" /><br />
<object type="application/x-shockwave-flash" data="'.$sitem.'/player/player-viral.swf" width="500" height="400"><br />
<param name="movie" value="'.$sitem.'/player/player-viral.swf" /><br />
<param name="allowfullscreen" value="true" /></p>
<p> <param name="allowscriptaccess" value="always" /><br />
<param name="flashvars" value="file='.$videoflv.'&image='.$bas["resim"].'&skin='.$sitem.'/player/'.$flvplayer.'.swf" /><br />
<p><a href="http://get.adobe.com/flashplayer">Get Flash</a> to see this player.</p><br />

agatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterciler kardeşime tebrikler azimle sorunu çözmüş bende çözdüm fakat farklı bi stil kullandım :) biraz daha karmaşık ben bir kaç gözlem yapacam tekrar sorunlar çıkabilir küçük çaplı oynamalarla sorunu kökten çözecem :)

Banada yardim etmeniz mumkunmu?

denilenleri ayni yaptigim halde olmadi veya neredeyse yanlis yaptim.

Lutfen bilginizi esirgemeyiniz.

Saygilarimla...

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Bu dosya hatalı.. Ftp'den yönlendirsene dosyayı kimse indiremez bu şekilde..

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ah ulan bu mark zuckerberg yokmu :D
<embed allowfullscreen="true" allowscriptaccess="sameDomain" bgcolor="#000000" name="mymovie" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer" quality="high" src="https://mo-mastermind.s3.amazonaws.com/mediaplayer/player.swf?file=http://www.filmizliyoz.com/face/facele.php?link=buraya video urlsi &plugins=fbit-1,tweetit-1,sharing-1&dock=true" type="application/x-shockwave-flash" align="middle" height="322" width="450">
demi kardeş böyle olcak

bumb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes Eline Saglik gunlerce cozmeye ugrasmistim sayende oldu fakat tum videolar senin demo olarak aciliyor sitede onu nasil duzelte biliriz

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kardes Eline Saglik gunlerce cozmeye ugrasmistim sayende oldu fakat tum videolar senin demo olarak aciliyor sitede onu nasil duzelte biliriz

Demodaki Kod Zaten Normal Player Kodu Dostum Nedediğini Pek Açıkçası Anlayamadım

+ Arkadaşlar Diğer Video' ları Açmayanlar İçin Çözüm Yok Demiştim Şuanda Onunla Uğraşıyorum Bişiler Buldum :D Olabilir Yakında Süpriz Gelicek :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5