İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Workplace nedir?

sudenazz

0
Onaylı Üye
Reaction score
29
Facebook üzerinden işletmelerin bağlantı kurmasına olanak sağlayan bir sistem olan Facebook Workplace ile her büyüklükte 30.000'den fazla global kuruluş Workplace'i kullanarak ekiplerini bağlantıya geçiriyor. Alibaba.com'un daha fazla özellikli ve daha detaylı ilişki kurmayı sağlayan Facebook sistemidir.

Facebook Workplace ile daha verimli çalışmak için işletmedeki herkesin birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayacaktır.

Facebook Workplace ücretli mi?
Bireysel kullanımlar için aylık kullanım ücreti 3$'dır. Yardım kuruluşları ya da kâr amacı gütmeyen diğer kuruluşların kullanımı ücretsizdir.

Facebook-Workplace.jpg

Workplace Premium
90 günlük ücretsiz deneme
Fatura adresinize dayalı olarak geçerli vergiler uygulanacaktır. Fiyatlandırma ABD Doları cinsindendir. Sınırsız özellikler, adil kullanım ilkesine tabidir.

Workplace for Good
Taahhüt ve uzun vadeli sözleşme yok. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları için ücretsiz.

Facebook Workplace özelliklerini görmek için tıklayın
https://work.facebook.com/company_creation/invite/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5