İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook yardım

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Facebook'ta bi sayfa açtım ve hoşgeldiniz bölümü ekledim. Üyelerin direk hoşgeldiniz sayfasına yönlendirilmesi için ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Sayfanızın wall bölümüne geldikten sonra postların hemen üstünde sağ tarafta settings var oraya girip giriş sayfası olarak hoşgeldiniz i seçersen sorun kalmaz :)

DemKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aga bence yapma yanlız, üyeler tarafından pek beğenilen birşey değil artık

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Nasıl yaptığınıza göre değişir bence.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Sayfanızın wall bölümüne geldikten sonra postların hemen üstünde sağ tarafta settings var oraya girip giriş sayfası olarak hoşgeldiniz i seçersen sorun kalmaz :)

Hocam facebook'da eski profilde öyle oluyordu. Şimdi ki profilde öyle bir seçenek yok maalesef. İlgin için teşekkürler...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yeni profil de de aynı şekilde yalnız sen community page mi açtın yoksa offical page mi ?

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Topluluk sayfalarında o yapılamıyor artık :) Sadece offical sayfalarda olabiliyor.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
forumda öncedende sordum bunu henüz facebook'ta çözemedim, facebook.com/siteadı.com şeklinde facebookta hesap açtım fakat sanırım arkadaşlık sayfası şu anda, bunu hayran sayfası şekline çevirebilir miyim?

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Evet çevirebilirsin dostum.. Facebook help sayfasında da bunu bulabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi