İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Yeni Görünüme Geçti

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sadece üst kısıma fotolarımızı eklemişler, başka vuuuuu dedirten bişeyi yok yani

Ctuncel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk hali güzeldi harbiden çok oynamaya başladılar siteyle

YouDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ah be o Facebook´u yaratan kisinin yerinde olmak isterdim simdi Milyarlari var adamin .. hayatinda alamayacagi sey yok .. vay be onun yerinde olsam calismazdim .. parayi ezerdim tabi o para ezilirmi :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Ah be o Facebook´u yaratan kisinin yerinde olmak isterdim simdi Milyarlari var adamin .. hayatinda alamayacagi sey yok .. vay be onun yerinde olsam calismazdim .. parayi ezerdim tabi o para ezilirmi :D
eminim yarısından fazlası çalışanlara ve sunucu masrafına gidiyordur

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Dünyadaki facebook kullanıcılarının %80i istemiyor, istemeyecek ama hala yapmaya devam ediyorlar ya bi anlam veremiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
eminim yarısından fazlası çalışanlara ve sunucu masrafına gidiyordur

Kişisel serveti o eğer facebook halka açılırsa bi 8-9 milyarı daha olucak:D Yani masraflık bir durum yok kara geçeli çok oldular.

Yeni görünüş benim hoşuma gitti açıkcası.Googleda da beğenmedim dedimdi ama sonradan alışınca insan busefer onu değiştirmek istemiyor.Facebookta da böyle olucaktır.Tek kötü tarafı hobi mobi taraflardaki resimler çok büyütmüşler gereksiz o bence.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
feybukun kendisini hiç beğenmiyordum zaten profiller değişince hiç beğenmedim :)

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu halini ben hiç beğenmedim hayırlı olsun ne dıyelım

Atiim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'un her tema değiştirmesinde kimse beğenmedi. Ama alıştık, şimdi bu temayı bırakabileceğimizi sanmıyorum.

Yeni profile de alışırız. Ama daha iyi bir profil olabilirdi. Basit ve reklamlı olmuş.:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5