İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'a daha fazla reklam geliyor!

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2011
Mesajlar
1,054
Reaction score
1
Konum
Sakarya
20111222050604_facebook.jpg

Facebook haber kaynağına reklam geliyor!

Sevin ya da sevmeyin; 2012 yılında her gün Facebook'u açtığınızda bununla karşılaşabilirsiniz!

Facebook, ana haber kaynağınızda günde 1 adet reklam göstermeye hazırlanıyor. TechCrunch'un ismi açıklanmayan kaynaklarına göre Facebook, 2012'den itibaren "Sponsorlu hikayeler" adı verilen reklamları ana sayfamıza ekleyecek.

TechCrunch'un haberine göre bu reklamlar, günde bir kez haber kaynağımızda görünecek ve alt tarafında yer alan "Sponsorlu" etiketi sayesinde diğer gönderilerden ayırt edilebilecek. Kapatılmasının mümkün olmayacağı iddia edilen reklamların, kullanıcının arkadaşlarıyla ve beğendiği sayfalarla ilgili olacağı söyleniyor.

Facebook, "sponsorlu hikayeler" özelliğini bu senenin başlarında tanıtmıştı, ancak reklamlar kısıtlı alanlarda gösteriliyordu (bir sayfayı beğenme gibi). Yeni yaklaşım ile reklamların çok daha görünür hale gelmesi, bakalım kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst