İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'da Grup Nasıl Devredilir?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, facebook grubumu sitemin adıyla aynı olan bir profile devretmek istiyorum. Acaba nasıl yapabiliriz. Nette ve forumda aradım ama bulamadım. Normalde bu kadar soru sormam ama acemiyim facebookda :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yönetici yaptım tama, şimdi ben gruptan çıkınca ona kalıyor herşey dimi? Grup dağılmasın sonra :)

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Onu yönetici yap sonra yönetici yaptığın nicke girip kendi sil. Hiçbir şey olmaz ;)
İçim rahat etsin dersen, birkaç fake üyelik aç onlarıda admin yap veya güvendiğin bir arkadaşına da admin ver.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar halloldu şimdi ama başka bir sorun daha var :(

Benim grubuma üye olanlar grup duvarına yazı yazılmış gibi, her üye olan kişi yazıyor grupta.

Bi arkadaş grubu devret, kullanıcı adı ve grup adı aynı olsun dedi, sizin sayenizde yaptım onu. Ama hala sağ tarafta çarpı işareti çıkmıyor. Gruba katılanların, grup duvarında çıkan iletisini nasıl silebilirim?

Yani kendi gönderdiğim mesajları silebiliyorum istersem grup duvarından ama gruba katılan birinin haberide grup duvarında çıkıyor ve bunu silemiyorum.

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Daha önce grup açıp bu tarz bir olayla karşılaşmadım ama en iyisi sayfa açın. Gruptaki üyeleride özel mesaj yoluyla olsun, duvardan davetle olsun sayfanıza davet edin. Sayfa her türlü daha kârlı olur. Grup artık kullanıcılara daha itici geliyor, sayfalar daha çekici oluyor.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Teşekkür ederim Üstadım Yardımlarınız için, 3 adet +rep :)

Saygılar...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çıkma sen ikiniz de yönetici olun.
ben de sayfa yapmayı öğrenemedim.sayfa yaptım da gerisi gelmiyor :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bence de sayfa aç. Grup pek işe yaramıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi