İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'dan PARA Kazanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu egitim seti ile Facebook profilinize onbinlerce üye eklemekle kalmıyacak ,bu üyelere etkili satış yapma tekniklerinide öğreniceksiniz.

www.facebookkazanclari.com

Dünya çapında 800 Milyon üyesi bulunan Facebook, Dünya'nın en büyük sosyal medya platformudur. Amerika Birleşik Devletleri 155 milyon kullanıcı ve Türkiye'de 30 milyon kullanıcı üyesi bulunan Facebook, yoğun kullanıcı kitlesi ile diğer sosyal ağları gerisinde bırakmıştır. Dünya'da ve ülkemizde bir çok internet komisyoncusu, bir diğer adıyla satış ortaklığı yapan internet pazarlamacıları,geliştirdikleri pazarlama ve satış stratejileri ile Facebook'tan para kazanmak için teknikler keşfetmişler ve ayda binlerce hatta on binlerce dolar internetten para kazanmışlardır. Yurt dışında yaşayan bir çok uzman satış ortağı, halen günümüz de yeni stratejiler geliştirmekte ve kazanç elde etmeye devam etmektedirler. Aylık kazançları çok yüksek olan satış ortakları olduğunu da biliyoruz.

Buradan bakınız:
[url]www.facebookkazanclari.com
[/URL]

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben bu tür siteleri çok merak ettim fakat ilgilenemedim ve deneyemedim.

aylık 1,000 tl kazanç diyor da kazanan var mı hiç? merak ettım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5