İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FacebookFrm.com Açıldı !

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
www.FacebookFrm.com

Genel paylaşım ve ticaret platformu açıldı !

Facebook, Reklamlarınız, Satışlarınız, Genel Yardımcı Kodlar vb vb ..

Siteye, girip üye olursanız seviniriz. ;)

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
H.olsun,Kaydoldum.

Teşekkür ederim.

Facebook üzerinden, bir ticaret ve genel paylaşım platformu açmamışlar bende biraz düşündüm, açim dedim vbulletin forumunu filan ayarladık açtık. :)

İşe yarar veya yaramaz ama domain ismi güzel, iyi iş yapacağını umut ediyorum. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
O anlamda demedim markanın tamamı domainde yer alıyor ileride başın ağrır.En basitinden domaini kaybedersin.Onun yerien faceftm.com falan alsaydın daha iyiydi , hiç değilse acabalarla geçmezdi günlerin.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İleride başımı agrıtacak bir yasal işlem veya başka bir şey olacağını sanmıyorum, olursada kader diyelim. :) Yinede yola devam.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) merak etme hocam, bir şey olacağını sanmıyorum. İlğin icinde ayrıca teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
facebook "face" kelimesini patentledi diye biliyorum, bir süre sonra siteniz aramalarda iyi yerlere gelirse siteniz gümleyebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi