İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebookta Gerçek Kız Hesabı Kiralanır

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu nedir ya :D Böyle bişey yapacak kadar aciz durumda olanlar varmıdır gerçekten :D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaş nasıl bir Ticaret yetekleri var :D sizin ticaret anlayışınız anlamak zor yakında facebook u da satarlar bunlar:D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hayırrrrrrrrrrrrrr olamaz dünya dönüyor tam tersine :D

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
sısme bebek gıbı bısey olmus hocam bu konu .d

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sısme bebek gıbı bısey olmus hocam bu konu .d

Şişme bebek bile daha gerçek hocam, bu sadece monitörün içinde.
icon10.gif

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotoğraftaki kız orta gelir grubuna mensup, namuslu gibi gözükmektedir

çok güldüm buna ya ben süper geyik olmuş bu olay

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhabalar,

Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim. Konumun "geyik" bölümüne taşınmasını son derece üzüntüyle karşıladım. Bu işi ciddiyetle sürdürdüğümüzü bilmenizi isterim.

Biz 3 kişilik bir ekibiz. Facebook'da yalnızca bayan profilleri değil. Çok çeşitli profilleri tüm orjinalliğiyle kontrol etmekteyiz.

Örnek vermek gerekirse, özellikle liseli müşterilerimiz için "ağır abi" profillerini kiralamaktayız. Sizin sayfanıza (örneğin) "Yeğenim nasıl gidiyor? İyisindir inşallah, bir sorun varsa ilet bana" yazıyoruz. Listenizdeki arkadaşlarınız bu profile tıkladığında o kişinin gerçek bir profil olduğunu düşünüyor. Çünkü bu profili yaklaşık 30 adet sahte profille destekliyoruz. Ve bu kişiyi gerekirse sizin soyadınız yaparak "Amcacım hiçbir sorun yok, siz rahat olun. Birşey olursa ben sizi ararım" gibi şeyler yazmanıza da müsaade ediyoruz. Kiralama süresi bittiğinde ise o profili imha ediyoruz. (Başkalarının profili bookmark yaparak takip etme ihtimaline karşı sizi güvence altına alıyoruz.)

Böylece siz çevrenize "bunun arkası sağlam dikkat edelim" imajı vermiş oluyorsunuz. Özellikle lisedeyseniz ve şamar oğlanı olan bir yapınız varsa, buna son veriyoruz. Ayrıca, Ülkü Ocağı gruplarımızda mevcuttur. Sayfanıza Ülkü Ocağından "Bu hafta toplantıya neden gelmedin reis hayırdır?" gibi yazılarda yazabiliyoruz.

Bunun yanı sıra alternatiflerimiz mevcut. İstanbul'un en lüks restaurantlarının/klüblerin gruplarını organize ediyoruz. Sayfanıza (örneğin) "En değerli müşterilerimizden Ahmet bey, sizi devamlı aramızda görmekten büyük keyif alıyoruz. Haftaya düzenleyeceğimiz şifreli partimizle ilgili bilgiler cep telefonunuza gönderilmiştir." gibi yazılar yazıyoruz. Böylece arkadaşlarınıza karşı zengin ve gizemli bir havaya bürünüyorsunuz.

Kısacası egosunu tatmin etmek isteyen herkese açığız ve müşteri gizliliği bizim için ön plandadır. Hiçbir koşulda açık vermiyoruz. Amacımız egonuzun tavan yapmasıdır. Bu konuda sektör lideriyiz ve alternatifimiz yok.

"Vay be ne çocukmuş" diye sizi konuşsunlar istiyorsanız, kızlar hakkınızda fiskos yapsınlar istiyorsanız, gerile gerile arkadaşlarınızın yanında durmak istiyorsanız; Bekleriz.

Tüm alternatif profillerimiz için PM ile ulaşabilirsiniz. Siz yeter ki bürünmek istediğiniz havayı bildirin. Gerisini bize bırakın.

İyi çalışmalar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
"ağır abi" profillerini kiralamaktayız. Sizin sayfanıza (örneğin) "Yeğenim nasıl gidiyor? İyisindir inşallah, bir sorun varsa ilet bana" yazıyoruz.

Abi Allah aşkına ölecem çeneme kramp girdi ya:D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27

Bizimkisi app değil, el emeği göz nuru. Bu tip uygulamalarda profilin sahte olduğu anlaşılır. Bizim sunduğumuz profiller gerçeğe yakındır. Hatta esmer, kumral, sarışın, kızıl gibi kız seçeneklerimiz mevcuttur. Namuslu / Hiphopçu / Liseli / Üniversiteli / Alemci / Taksim Kızı gibi seçeneklerde sunuyoruz.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
süpersiniz ya hayran kaldım size utanmasam kiralayacam da çok para bana uygun bişi yaparsanız profil linkim http://www.facebook.com/sezgin.kalmis

Merhaba,

Size göre bir profil mevcut. Hatta Ordu / Perşembe ilçesinde ikamet eden düzgün bir bayan. Bu bayanı size hayran edeceğiz, sayfanıza güzel sözler yollayacak ama siz pas vermeyeceksiniz. Dilerseniz Samsun / Bafra ikametli örtülü bir bayanımızda mevcut. Karadenizin haşin delikanlısı olarak bütün kızlar peşinizden koşsun ister misiniz? Fiyat bilgisi için PM gönderin lütfen.

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
perşembeli ucuz olursa olur hocam eski manitamda oralı idi bir yıldan fazla sürmüştü bu gün bitti dedi valla ona kapak olur :) ama köyü perşembe idi benimkinin önemli değil profili ve fiyatı pm alabilirmiyim

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Zaten Samsun / Bafralıyı arkadaşım kiralamış, şuan bir müşterimizle ilişkide. Perşembeli bayanla ilgili bilgileri gönderiyorum. Beğenirseniz ödemeyi yaptıktan sonra ekleyebilirsiniz. Cilveyse cilve, nazsa naz. Dilediğiniz gibi şekillendireceğiz. İlişkide olmak ekstra ücret normalde. Size birşeyler yapacağım.

Kız arkadaşınızı kıskandırmak için en ideal çözüm.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,

Size göre bir profil mevcut. Hatta Ordu / Perşembe ilçesinde ikamet eden düzgün bir bayan. Bu bayanı size hayran edeceğiz, sayfanıza güzel sözler yollayacak ama siz pas vermeyeceksiniz. Dilerseniz Samsun / Bafra ikametli örtülü bir bayanımızda mevcut. Karadenizin haşin delikanlısı olarak bütün kızlar peşinizden koşsun ister misiniz? Fiyat bilgisi için PM gönderin lütfen.

Samsun Bafra'nın profilini alabilir miyim acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5