İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebookta sayfa doğrulatma varmış doğrumu ?

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar Facebook fan sayfalarında üyeler belli bir sayıyı geçince ( 30k ve üstü kimi sayfalara 200.000 üye olunca) sayfanın herhangi parayla alınmış domainle kurulan bir siteden doğrulatılması gerekiyomuş aksi halde kapanma ihtimali bile varmış . bu neyin nesidir doğrumudur başka bi çıkış yolu yokmudur ? aydınlatırsanız sevinirim.

Berker09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Facebook fan sayfalarında üyeler belli bir sayıyı geçince ( 30k ve üstü kimi sayfalara 200.000 üye olunca) sayfanın herhangi parayla alınmış domainle kurulan bir siteden doğrulatılması gerekiyomuş aksi halde kapanma ihtimali bile varmış . bu neyin nesidir doğrumudur başka bi çıkış yolu yokmudur ? aydınlatırsanız sevinirim.

Daha önce böyle bir şey duymadım, büyük ihtimalle yanlış bir haber ama yinede araştırmakta fayda var.

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Keşke böyle bişey olmasa ama bu sitede 30k - 1milyon üyeliye kadar birsürü sayfası olan arkadaşlar var onlar bizi aydınlatırsa sevinirim.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
forum kuralları gereğince yazıların tamamını kalın (bold) şekilde yazmak yasak lütfen yazılarınızı editleyin.

ugurrro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortağımda Bana Böyle Bişey Demişti... Hatta Kendi Bi Blog Açtı ve Sayfanın İnternet Sitesi Olarak Blogu Gösterdi... Bu Arada Göstermiş Olduğunuz Site Veya Blogda Aktif Olmak Zorundaymış...

Bu Nekadar Doğru Bilmiyorum Ama Sağlama Almakda Fayda Var....

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sayfa açarken internet sitesi olarak açmışsanız sayfaya ait bir web sitesi olmalı ve siteye beğen kodları sayfa kodlarını eklemeniz lazım.sayfanız web sitesi kategorisinde ama web sitesi yok facebookda bunu sorun olarak görebilir.facebook yardım sayfasında sayfalar ile ilgili kısmı okumanızı tavsiye ederim http://www.facebook.com/help/?page=904

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ortağımda Bana Böyle Bişey Demişti... Hatta Kendi Bi Blog Açtı ve Sayfanın İnternet Sitesi Olarak Blogu Gösterdi... Bu Arada Göstermiş Olduğunuz Site Veya Blogda Aktif Olmak Zorundaymış...

Bu Nekadar Doğru Bilmiyorum Ama Sağlama Almakda Fayda Var....

Cevap için sağol hocam. yalnız aktif olmak zorunda derken ? orasını anlayamadım yani hergün ziyaret almasımı gerek??

@bigado sende saol hocam cevap için yalnız internet sitesi olarak sayfa açmak ne demek onu anlayamadm ben normal faceden açtım direk sayfayı kullanıcı adı flnda aldım. websitesi kategorisnde olup olmadığını nerden anlarız peki ? sayfa müzisyen sayfası ama hiçbi sanatçının sayfası değil . sayfanın adı Rap...

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sayfayı açtığın yerde kategori seçiminde internet sitesi olarak seçebiliyorsun.sayfanın kategorisine bilgileri düzenle dediğinde en üstde yazar.örneğin benim blog sitem var onun sayfasıda kategorisi internet siteleri ve bloglar.verdiğim linkde kimler sayfa oluşturabilir bölümünde şu yazı önemli "Yalnızca bir kuruluş, işletme, ünlü veya müzik grubunun resmi temsilcisi bir Facebook Sayfası oluşturabilir"

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bende o kategori müzisyen>müzik grubu diye geçiyor hocam. doğrulatmasam başıma bişey gelirmi acaba veya doğrulatsam nasıl doğrulatabilirim hiç bi fikrim yok hiç site fln kurmadm hayatmda

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sayfayı doğrulatma diye bişe yok sayfayı açtığında doğru kategori seçersin sayfadaki paylaşımlara dikkat edersin internet sitesini açarsın sayfanın facebook yardım kısmında sayfalar ile ilgili bölümü oku orda yazılanlara göre hareket et tmm işde yapıcak başka bişey yok

ugurrro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap için sağol hocam. yalnız aktif olmak zorunda derken ? orasını anlayamadım yani hergün ziyaret almasımı gerek??

@bigado sende saol hocam cevap için yalnız internet sitesi olarak sayfa açmak ne demek onu anlayamadm ben normal faceden açtım direk sayfayı kullanıcı adı flnda aldım. websitesi kategorisnde olup olmadığını nerden anlarız peki ? sayfa müzisyen sayfası ama hiçbi sanatçının sayfası değil . sayfanın adı Rap...

Yani Ben Bunu Ortağımdan Duydum Sadece, Sanırsam Aktiflikden Kâsti Blog Açıcaksan Yazı Yazıcaksın... Blog Açıp Öyle Boş Boş Bırakmıcaksın... Tekrar Söylüyorum Resmî Bi Kural Değil, Sadece Ortağım Böyle Demişti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi