İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FACEBOOKTA SORUN MU VAR??

twister636636

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşımlar bazı üyelerin sayfasında görünmüyormuş. Ve yaklaşık bu durum bir haftadır devam ediyor. Paylaşımlara yapılan beğeniler daha sonra kendiliğinden kalkıyormuş. Bir çözümü varmıdır bunun. Yoksa genel bir sorun mu????

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
ewt sorun war bzen tanımadıgım kişilere arkadaslık daveti gidio :s

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Oh oh oh ne iyi. Umarım ve dilerim ki, facebook komple göçer gider ve bütün verileri kaybeder :D

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
facebook cikdi, sitelerimize olan ziyaretci ve uye girisleri felaket derecede dusdu.. facebook ol beter ol..

Zaten bu face insanlari asosyal ediyor. Selam Nasilsin Kardes derdi simci anlamsiz yorumlar salak sacma videolar goruyorum...

DEFNE ÖLDÜ DİYE 2 GÜNDEN BERİ FACE SALLANIYOR BUGÜN OSTİMDE PATLAMA OLDU 7 ÖLÜ 28 YARALI KİMSEDE TIN YOK...

bunuda demin faceden biri mesaj olarak atmis.. adam haklida..

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
facebook cikdi, sitelerimize olan ziyaretci ve uye girisleri felaket derecede dusdu.. facebook ol beter ol..

Zaten bu face insanlari asosyal ediyor. Selam Nasilsin Kardes derdi simci anlamsiz yorumlar salak sacma videolar goruyorum...

DEFNE ÖLDÜ DİYE 2 GÜNDEN BERİ FACE SALLANIYOR BUGÜN OSTİMDE PATLAMA OLDU 7 ÖLÜ 28 YARALI KİMSEDE TIN YOK...

bunuda demin faceden biri mesaj olarak atmis.. adam haklida..

Kesinlikle Katılıyorum.. +rep:harika:

P

pozitif06

Misafir
facebook 1 haftadır sorunlu... gördüğümüz hep hata mesajları :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi