İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'tan bıktınız mı?

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Facebook'tan bıktınız mı? Öyleyse 2012 yılına damga vurmaya aday bu 4 alternatife şans verin!

Facebook, son senelerde inanılmaz bir boyuta ulaştı ve hiç de hızını kesecek gibi görünmüyor. Ancak son birkaç senedir kanser hastalarına yardım etmek, evcil hayvan sahiplerini bir araya getirmek gibi farklı amaçlara hizmet eden sosyal ağlar da kuruldu. İşte özel ilgi alanlarına hizmet eden, 2012'de dikkat çekecek 4 sosyal ağ:.... Kaynak/devamı..

michaelinkılıcı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içlerinden en iyisi getglue

Yazıda bahsedilen sosyal ağlardan biri Empire Avenue; bir hisse senedi piyasası simülasyonu oyunu.
Tek kötü yanı oyundaki Eaves denilen virtual paranın gerçek paraya çevrilememesi.

Chime.in facebook benzeri bir oluşum, facebook'un çok kötü bir taklidi.
Siteye en fazla 10 sn. dayanabildim.

getglue'da sevdiğiniz şeyleri (film, müzik, kitap, oyun vs.) check in yapıyorsunuz. Check in yaptığınız şeylere benzer şeyleri size öneriyor.
Feci şekilde bağımlılık yapıyor, facebook'tan bıkanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Konunun altına yazının tamamını göstermeniz gerekir...

dj.paradox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçektende bıktırdı artık sokakta yürürken bile ilk okul çocuklarının bile ağzında ''face'' ye ekleycem bu resmi diye duyar hale geldim..:(

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öyle bir unutulacak ki ilerde torunlarımıza nineni facebooktan bulmuştum diyeceğiz.

zadiks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bıkılmaz mı .
ama verdiğin sitelerde bile facebook ile bağlan var. keza bütün sitelerde aynı durum . virus gibi yayıldı insanlara. gerçek hayatı etkileyen tek site ayrıca. herşeyin gözler önünde.akşam ne yedin , ilkokulda lakabın neydi ,teyze oğlun kim , pompadamıydın dün gece .
daha önce hiç bi sitede bütün yaşantını etkileycek şeyleri bulamazdın.
he ayrıca ben inanmıyorum öyle facebook'u bir öğrenci buldu, google youtube vs. garajda arkadaş ortamında icat edildi . hep amerikanın oyunu bunlar :) :) . Zuckenberg değilmiydi boyacısına birkaç bin dolar vermemek için hisselerini veren

rakum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bi site yapmak lazım face benzer azcıkta twt benzer bıse yapmak lazım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5