İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebooktan gelen hitler tehlike mi ? Hiç denediniz mi ?

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizce sayfama hit çekiyorum facebook üzerinden gelirim 3-4 katına çıkıyor ,sadece eklediğim yazıların linkini atıyorum günde 2-3 defa , reklamlara tıklayın falan demiyorum. Çeşitli forum sitelerinde tam bir cevap yok bu soruya bazıları ben kullandım engellenmedim daha diyor bazıları çok tehlikeli diyor. Benim bildiğim 100 bin üzerinde 4-5 tane sayfa hergün onlarca link paylaşıyor ve adsense reklamları 2-3 aydır sitelerinde yayınlanıyor . Tehlike var mıdır ?

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
okadar büyük sayfalardan degilde... hani 4-5 en büyügü 10k sayfalarda paylasıldı linkler.. kazanc elde edildi.. herhangi bi engelleme görmedim.. ben yaşamadım.. ama cok büyük sayfalar icin bişey diyemem

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben söyle düşünüyorum , şimdi mesela ilginç bir blogum var ama ziyaretçilerimden birisi beni sıkı takip ediyor ,facebook sayfasında benim eklediğim yazıları paylaşıyor , ve bana hit geliyor benim isteğim dışında. Şimdi bu durumda engellenmem haksızlık olmaz mı ? Bu olaya birçok sayfa da sahid oldum . Bir de şu var facebookta gerçekten çok kaliteli sayfalar ve sıkı takipçileri var , facebook sayfasını beğenmisse blogun ya da websitenin içeriğini de takip ediyor demektir, bu ziyaretçiler çok detaylı inceliyorlar sayfayı saatlerce ve reklamlara tıklıyorlar.Bunların engellenmesi de google için gelir kaybı olmaz mı ? Ve hemen hemen her sayfanın facebook sayfası var ,onbinlerce kişi facebook üzerinden hit sağlıyor , bunların hepsi engellense google nereden para kazanacak ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5