İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebooktan otomatik para kazanın

asi_rizeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, güzel bir sistem buldum. Bu sistemle facebookta isterseniz facebook sayfanızın hayran sayısını arttırabilirsiniz isterseniz de para kazanabiirisiniz. Bakiyeniz 10 lira olunca paypal hesabınıza ödemenizi isteyebilirsiniz. Üstelik bu program otomatik yapıyor . Programı açıyorsunuz program ne kadar sayfa varsa ,eklenen yeni sayfaları kaçırmadan beğeniyor. Bu fırsatı kaçırmayın.
Program ve sistem için tıklayınız

asi_rizeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostlar bugün liked win hesabıma 20 lira gönderdi. hesapta 8 lira var o da 10 lira olunca onu da gönderecekler.

Programda güncellemeler yapıldı fakat bende ve bazı arkadaşlarda güncellenen sürümle girmeye çalıştığımızda “Yeni versiyon var indirmek için zeroupdate exe yi çalıştırınız” yazısı çıkıyor. Bende 1.3 sürümünü kullanarak şimdilik bir çözüm yolu buldum. İkinci bir sorun bazı sayfalarda takılıp kalıyor.Onun için yapılacaklar. Beğendiğiniz bir sayfanın linkini kopyalayın. Programın 1.3 sürümünü açıp ayarları tıklayın. “Sayfa kontrol süresi boyunca aynı sayfada kalırsa bu sayfayı aç” yazısı altına kopyaladığınız linki yapıştırıp aktif tuşuna basınız ve kaldığımız yerden sayfa kasmaya devam edebiliriz.

ödeme kanıtı: http://hizliresimyukle.com/showpic-136488/paypal_likedwin.jpg

Ekleme: Son sürüm 1.8 için tıklayınız

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler liked win can çekişiyor heleki bügün artık bitti cafeden 10 kişi bıraktı 10 kredili sayfada beğensen 1 kredi veriyor ve 10 tlyi geçenlerede ödeme yapmıyor artık liked win yakında videosunu çekip koyacağım siteye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5