İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FACEBOOKTAN PARA KAZAN FANslave RESİMLİ, ÜCRESTİZ KAYIT

elifkuğu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Daha önce karşılaşan vardır belki, para kazanma konusunu henüz teyit etmiş değilim fakat facebook sayfanızı beğenenlerin sayısının arttığı kesindir.
Size faydalı olması açısından resimli olarak anlatmaya çalışacağım.
İlk olarak buraya tıklayarak siteye giriş yapıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 2910

Ekli dosyayı görüntüle 2911

Ekli dosyayı görüntüle 2912

Ekli dosyayı görüntüle 2913

15 Euro'da paypal aracılığıyla ödeme yapılıyormuş. Henüz 15 Euro'ya ulaşmadığım için ve ben bunu para kazanmaktan ziyade facebook sayfamın beğeni sayısını arttırmak için yaptığımdan para ödemesi yapıyorlarmı yapmıyorlarmı bilmiyorum. Facebook sayfalarınızıda beğenenleri siz ayarladığınız için az çok beğeni düzenli olarak artıyor. Dün başlattım sistemi 3 kişi beğenmiş. Sadece Türk kullanıcılara açtığım için ve bazı ayarlamalar yaptığım için bu şekilde oldu. Ama en iyiside bu bence...

Neyse sistemle bende henüz yeni tanıştıgımdan dolayı bilmedigimiz kısımların üstesinden beraber tartışarak gelecegimizi düşünüyorum...

ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5