İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'un En Büyük Aşk Sayfası Satılıktır.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red_dragon18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar...

Facebook'un En Büyük 2. Aşk Sayfası Kurucu & Yöneticisiyim. Acil paraya ihtiyaçtan dolayı sayfayı satmaya karar verdim. Sonuç itibariyle "En büyük Aşk sayfaları' ndan" 400 bin üyelik hayran sayfası SATILIK'tır.

Popüleritesi yüksek ve kaliteli sayfadır, bilen bilir ztn. Bu işi az çok biliyor iseniz ztn geri dönüşü de fazla olan bir sektör haline gelmeye başladı. Çünkü 1k popup hit için 1 lira veriliyor günümüzde böyle bi sayfayı aldığınız da minumum 2-3 k hiti istediğiniz an yollayabiliyorsunuz ve site sınırlaması diye birşey bulunmuyor. Ayrıca birazda çevreniz varsa, alacağınız banner reklamları ile çoktan ta parayı çıkartabiliyorsunuz. Projelik veya uzun süreli webmaster'lar için idealdir. Sayfa konusunda her türlü şeyde yardımcı olurum.

Bütçeniz biraz düşükse hiç konuşmayalım. Ciddi alıcılar eklesin lütfen.

Websitelerine pek bakamıyorum, pm vs. atanlara cevap veremeyebilirim. Lütfen aşağıdaki iletişim adresini ekleyiniz.

Ödeme: İş Bankası üzerinden yapılacaktır...

Fiyat: Bu konuyu iletişim adresinden görüşmek istiyorum...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sayfa adresi ve istediğiniz ücreti PM atınız.

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sayfa adresi ve düşündüğünüz fiyatı pm ile gönderir misiniz?

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Sayfa adresi ve fiyatı PM atarsanız eğer makul bir rakamda anlaşırsak hemen alırım ...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Satmaya çok niyeti olsa forumun kapısında yatar zaten. Sallayın gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi