İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fakülte v2.5 Çıktı! ( Kurumsal Wordpress Teması )

fors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OYWRI.jpg
Daha önceden v2'sini satışa sunduğum Fakülte Wordpress temasının bir ara sürümünü yoğun istek üzerine satışa çıkartıyorum.

Wordpress 3.4.2'de bulunan son Wordpress yeniliklerini içeren bu temada genel olarak Wordpress temalarından beklediğiniz birçok özellik mevcut.
EzlXC.jpg

- Sınırsız Alt Menü -

u2j0K.jpg

- Sidebar ve Footer Alanlarında Bileşen Desteği -

9RcIV.jpg

- İletişim Sayfa Şablonu -

DLZKz.jpg

- Gelişmiş Yönetim Paneli -

- W3 Valid -

Bütün bu özellikler ve daha fazlasına sahip olan "Fakülte v2" teması sadece 100 TL.
Kredi kartına peşin fiyatına 12 taksite kadar %0 komisyon ile satın almak için tıklayın.

Tema lisanslı olarak satılacaktır. Her lisans tek domainde kullanılabilir. 3 lisans 200 TL'dir.
Ayrıca Fakülve v2.0 sahipleri +50 TL ödeyerek yeni sürüme geçiş yapabilirler.

Kurulum ücretsizdir.*

İletişim İçin:

-532 682 75 95
[email protected]

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temaya çok güzel ellerine sağlık.
yanlız ---bir yerde hafif değişik geldi gözüme yine sen daha ii bilirisin
www *kadirhasuniversitesi * com/kadir-has-mektubu linke tıklayıp bakarsan KADIR HAS MEKTUBU üzerinde cercevenin içinde anasayfa ve kadir has mektubu cerceve dısına cıkmış
belki oyle olması gerekıyordur ama bakarken biraz o bozuk geldi gözüme gerisi süperrrrrrrrrrrr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5