İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fanslave İle Zengin Olun

ahmtkfl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fanslave Facebook sayfaları beğenerek,twitter hesabı kullanarak para kazandıran bir sitedir.Çok fazla ayrıntıya girmeyip link veriyorum.Referansıımdan üye olana yardım ederim ve sitedeki hızlı para kazanma açığını söylerim.
Refsiz Link:www.fanslave.com
Refli Link:http://www.fanslave.net/ref.php?ref=270293

memetxyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben daha önce bu siteye üye olmuştum fakat ilgilenmedim bir süre.Bana özelden açığın ne olduğunu atabilir misin? Teşekkürler.

memetxyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece bir ayrıntıyı es geçmişim herhalde siz sadece kendi refinizle üye olanlara açık dediğiniz şeyi anlatıyorsunuz.Öyle mi?

ahmtkfl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Referansım olup bana en az 0.20€ kazandıran kişilere sitenin açıklarını anlatıyorum.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
sitenin öyle bi açığı varsa ve sen okadar çok kazanıyorsan,bir zenginsen eğer 0.2 euronun peşinden neden koşuyorsun?

ahmtkfl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteden iyi kazanıyorum ama karşılıksız açık söylemiyorum.Karşılık olarakda 0.20€ istedim

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bi ara paranı çekipte ödeme kanıtı koyabilirsen bizde faydalanalım bari :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5