İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fantastico Türkçe Dil Doyası

S

sinangunay

Misafir
Merhaba,
Güzel paylaşım elinize sağlık. Komple türkçe bir Fantastico için eğer sadece bu dosyanın çevrilmesi gerekiyor ise, yardıma hazırız.

Saygılar.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sadece bu dosya gerekli.indirip fantasticonun bulundugu klasörün içinde lang klasörüne atmak yeterli.sonrada admin panelinden Settings bölümünden dil seçeneğini türkçe yapmak.kolay gelsin

S

sinangunay

Misafir
Merhaba,
Peki şöyle yapalım. dosyayı ortadan bölün bize kalan kısmı bildirin, diğer kısmın çeviriside size kalsın, hemen çeviriye başlayalım. Böylece herkes kullansın :)

Saygılar Dilerim.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten verdiğim dosya tamamı.isterseniz kalan yerleri türkçeleştirebilirsiniz.ben şuanda WHM üzerinde çalışıyorum yeni bir tema yapıyorum ve elimden gelen tüm yerleri türkçeleştirecem tek sorunu güncelleme yani STABLE den RELEASE geçtiğinde tekrar eskiye dünmesi oda her güncellemede yani geçişte tekrar yüklenirse ortadan kalkıyor.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Teşekkürler arkadaşım... Deneyelim bakalım.. Fantastico updatelerinde sorun çıkarmaz umarım...

S

sinangunay

Misafir
IndexServers' Alıntı:
zaten verdiğim dosya tamamı.isterseniz kalan yerleri türkçeleştirebilirsiniz.ben şuanda WHM üzerinde çalışıyorum yeni bir tema yapıyorum ve elimden gelen tüm yerleri türkçeleştirecem tek sorunu güncelleme yani STABLE den RELEASE geçtiğinde tekrar eskiye dünmesi oda her güncellemede yani geçişte tekrar yüklenirse ortadan kalkıyor.

Merhaba,
Yanlız WHM Türkçe'leştirildiğinde problem çıkarıyordu. Bunun hakkında bilginiz var mı? Çok denedim, çok deneyen oldu ama hep sonuç hüsran..

Saygılar.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinangunay' Alıntı:
Merhaba,
Yanlız WHM Türkçe'leştirildiğinde problem çıkarıyordu. Bunun hakkında bilginiz var mı? Çok denedim, çok deneyen oldu ama hep sonuç hüsran..

Saygılar.

merhaba bende problem çıkmadı daha önce yaptım %40 yakın yapabildim.yani bayilere verdiğim kısıtlı panelin hemen hepsini türkçeleştirdim.forumada ekledim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5