İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fantastik Kuşlar Para Kazan Ödeme Kanıtlı

Kosunucu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
**** ÖNEMLİ DUYURU ****
Yakında sms onay sistemi gelicek. Doğru telefon numarası ile kayıt olanlar sms onayını yapıcak. Eğer sahte telefon numarası ile üye olduysanız hesabınız silinecektir. Lütfen bize benim telefon numaramı değiştirin diye bir mesaj ya da mail göndermeyin !!!

Multi uyelik dışı hesapları önlemek amaclıdır oyuzden sitenin duyurusunu konumda paylaşıyorum

Kayıt Linki www.fantastikkuslar.com/kayit-ol/3099/

Merhaba Arkadaşlar

Oyunun Adı FANTASTIK KUSLAR

Nedir bu sistem nasıl işler ?

Kuş Satın Alın
Kuş Yumurtasını Satın

Kayıt Oldugunuzda Site 3 TL Veriyor Bu 3 TL iLE

CENNET PAPAĞANI Alıyorsunuz Üretimi Satte 75 Yumurta

Kuşlar Saat'te 75 125 175 Yumurta diye gidiyor

Oyunun Başlangıcında Sizlere 3 TL Kuş Parası Verir Siz Bu Parayla 1 Tane CENNET PAPAĞANI Alabilirsiniz.

Daha Sonra Paranızı Biriktire Biriktire İster Başka Kuş Alabilirsiniz.İsterseniz Ödeme Olarak Cekersiniz

En Yüksek Kuş İse Saat'te 325 Yumurta Yapar

SİSTEMDE REFERANS SİSTEMİ VARDIR

HEMEN OYUNA KAYDOL SENDE KAZAN

SİSTEM ÖZELLİKLER

1 - Level sistemi ile kazancınızı katlayabilirsiniz. Her gün düzenli olarak yumurtalarınızı topladığınız takdirde günden güne leveliniz artacak ve yumurta başı fiyatınız da artacak bu sayede daha çok kazanacaksınız.

Eklenti 5637

2 - Kredi sistemi ile kazancınız daha da fazla olacak. İlk üye olduğunuz zaman 1. levelden başlıyorsunuz ve 2. levele geçtiğiniz zaman size bildiğiniz gerçek hayattaki gibi kredi veriyoruz. 2. level de 3 TL kredi veriyorum ve siz bir daha kuş alıyorsunuz bu sayede yatırım yapmanıza da gerek kalmıyor ve bu krediyi istediğiniz zaman ödeyebiliyorsunuz.

3 - Referans sistemi ile daha fazla kar elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza size verilen referans linkini vericeksiniz ve onlar üye olduktan sonra yumurta kazanmaya başladıkları zaman sizde komisyon alacaksınız.

4 - Ek kazanç menüsünde link kisalt sayfası var. Size tıklamanız için link veriyoruz ve tıkladıktan sonra hesabınıza size ne kadar yumurta verilmesi gerekiyorsa hesabınıza yumurtanız ekleniyor.

5 - Bu sistemde otomatik depoda birikme bulunmuyor sebebi ise kazancınızın daha fazla olması için eğer yumurtayı otomatik toplama işlemi olsaydı kazancınız yarı yarıya düşecek ve bunu istemediğiniz içinde otomatik toplama bulunmuyor.

6 - Oyunlar sekmesinde yazı-tura oyunu mevcut bu oyunu oynayın ve şansınız güzelse çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

8 - Ödeme puanı derdi yok.

9 - Ödemeleriniz en az 10 TL olarak ayarlandı bakiyeniz 10 TL olduğu zaman hesabınızdaki bakiyeyi istediğiniz bir banka hesabına gönderiyoruz. (Şuanlık sadece banka)

ve daha fazlası için siteye üye olun ve gerçekten kazanın !!!

PEKİ ÜYE OLDUKTAN SONRA NE YAPICAM ?

- Üye olduktan sonra sizi sayfa giriş yap sayfasına yönlendiricek ve kullanıcı adınızla ve şifrenizle giriş yapıcaksınız.

- Size hediye 3 TL bakiye veriyorum. Sol menüden market sekmesine tıklıyoruz ve sayfa açılıyor burada alabileceğiniz sadece bir kuş var CENNET PAPAĞANI 3 ₺ Satın Al sekmesine tıklıyoruz ve kuşumuzu alıyoruz yumurta kazanmaya başlıyorsunuz saatte bir kere girip yumurtalarınızı topluyorsunuz.

- Bu sayfadan sonra ek kazanç sekmesine tıklıyoruz sol menüden ve link kisalt linkine tıklıyoruz. ve oradaki TIKLA linklerine tıklıyoruz ve yumurtamızı kazanıyoruz.

www.fantastikkuslar.com

BUGUN ALDIM ÖDEME HIZLI RESİM YÜKLEMEK ZORUNDA KALDIM DİGERİ CIKMADI RESİM OLARAK

http://i.hizliresim.com/1V41mA.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5