İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fark ettiğimde şok geçirdim

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dün bankadan sonra biraz gezineyim dedim şehirde. Her zaman gittiğim veya önünden geçtiğim güzel bir park. Parkın içinde büyük bir anıt, Yekatarena ve onun danışmanlarımı diyim sevgililerimi diyim tam olarak bilmiyorum açıkcası Katerenanın yanındaki adamları. Güzel sanatsal değeri olan bir yapıt. Arkasında St.Petersburgun eski tiyattorosu var. Çok fazla turistin ilgisini çeken insanların bir nebze olsun soluklandığı bir park. Neyse konuya gireyim.

Dün gezerken arakadaşda vardı yanımda dedim benim bir resmimi çek şurda havada güzel resim güzel çıkar dedim. Neyse çektik resmi oturduk sohbet biraz eve geldim. Makinadan resimleri pc ye attım ve resimlere baktım. Tam kapatacakken gözüme bir şey takıldı. Biraz zum yaptım seçmeye çalışıyordum ne olduğunu. Fark ettiğimde gerçekten ŞOK olmuştum. Büstte bulunan adamlardan birinin ayağının altın padişah kavuğu. Gerçekten bir anda şehirden soğudum. Ertesi gün gittim parka dikkatlice bakmak istedim. Acaba ben yanlışmı gördüm diye. Gittiğimde gördüğüm şeyin malesef doğru olduğunu bir padişah kavuğunu gördüm. Tabi biraz daha incelemek istedim müstün arkada tarafına geçtiğimde 2. şok geldi. Bir osmanlı sancağı kırılmış gene adamın birinin ayağının altın. Moralim mozuldu biraz ne yalan söyleleyim gurbette olduğum için bu konularda biraz hassasım açıkcası. Gurum incinir gibi oldu resimleri de çektim.

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/12/847.jpg
http://i1107.hizliresim.com/2011/7/12/856.jpg
http://i1107.hizliresim.com/2011/7/12/862.jpg.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazı o kadar güzel akıyordu ki cin peri falan gördün sandım, acaba sen oralı olarak bunu konsolosluğa bildiremezmisin?

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:))))))) yok cini ben apsente dayanınca görüyorum :D

Bildirsen ne olacak? Birşey çıkmaz. Zaten onların haberi vardır. İlk gören ben değilimdir muhtemelen.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hahaha...Yok artık yılların heykelini konsolosluğa başvuru ile yıktırıcagını düşündün yani :D...
komplekslerinden ölecek herifler. Ancada resmi olur böyle şeylerin zaten.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Adamların en büyük çarlarından biri olan ve onların Büyük Petro diye andıkları çare biz resmî tarihimizde bile Deli Petro diyoruz :) Bırakın o kadar olsun. Bunun gibi anıtlar her zaman vardır ve bundan utanmak, o heykeli kaldıracak kadar olgunlaşmak bizim değil o milletlerin işidir.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adamların en büyük çarlarından biri olan ve onların Büyük Petro diye andıkları çare biz resmî tarihimizde bile Deli Petro diyoruz :) Bırakın o kadar olsun. Bunun gibi anıtlar her zaman vardır ve bundan utanmak, o heykeli kaldıracak kadar olgunlaşmak bizim değil o milletlerin işidir.

Yorum sonu çok güzel :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5