İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farkettiniz mi?

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farkettiniz mi? / Tık sayısındaki düşüş.

az önce farkettim artık metinlere tıklayamıyoruz link kalkmış, sadece url ve başlıkları tıklayabiliyoruz umarım geçici bir durumdur tık sayısında büyük oranda düşüşüm oldu.

adsz7ob8.png

Eskiden tıklanabilen metinlere artık tıklanamıyor, kırmızı çizgiler ile belirttiğim alan.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
madem bunu yaptılar o zaman tıklama alt limitinide 0,05 yapsınlar.

Yada artık her kes resimli reklamlara hucum edicek.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu çok çok çok kötü oldu. Şuan ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum şiddetli bir şekilde tık sayılarım düştü.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu gerçekten iyi olmuş. Yanlış tıklamalar azalacak, tıklamalar azaldığı için reklam verenleri iyi yönde etkileyecek, onların iyi yönde etkilenmesi bizi de iyi yönde etkileyecek. Yani bundan bir kazancımız olacağını sanmıyorum fakat kaybımız da olmayacaktır.

Umarım düşündüğüm gibi olur, aksi halde yayıncılar kazanamazsa google bunu kaldıracaktır zaten.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yaw bi güzel haber olmayacak mı diyordum :) bence harika bir haber. Geçersiz tıklar gidince kaliteli siteler tekrar ön plana çıkacak reklamları eritmek için buda işini sağlam yapanların gelirini arttıracaktır..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bence bu gerçekten iyi olmuş. Yanlış tıklamalar azalacak, tıklamalar azaldığı için reklam verenleri iyi yönde etkileyecek, onların iyi yönde etkilenmesi bizi de iyi yönde etkileyecek. Yani bundan bir kazancımız olacağını sanmıyorum fakat kaybımız da olmayacaktır.

Umarım düşündüğüm gibi olur, aksi halde yayıncılar kazanamazsa google bunu kaldıracaktır zaten.

Reklam tıklanması azalınca, rekabetin düşmesi söz konusu olacaktır.Yanılma payı ile webmasterler büyük rakamlar kazanır.Reklamların 336 X 280 lik kısmının tamamı tıklanırken, bu oran 4 de 1 ' e düşecek ve tık sayılarını çok aşırı derecede düşürecektir. Hayırlısı olsun..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende son 3 gündür tıklamalarda %15-20'lik bir artış sözkonusu, illa düşecek diye bişey yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5