İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farklı sitelerde adsense hesabı

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, daha önce sorulmuştu ama emin olmak istiyorum. Benim normal cep telefonu üzerine bir forumum var. Şimdi kuzenime diyet egzersiz üzerine bir site açıcaz orayada benim reklamları koyucam. Problem olmuyor değilmi?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba, daha önce sorulmuştu ama emin olmak istiyorum. Benim normal cep telefonu üzerine bir forumum var. Şimdi kuzenime diyet egzersiz üzerine bir site açıcaz orayada benim reklamları koyucam. Problem olmuyor değilmi?

Kurallara uyduğunuz sürece bir adsense hesabınızı bağlı reklamları istediğiniz kadar sitede yayınlayabilirsiniz... Bir sorun teşkil etmez yani. Yeterki kurallar uygun hareket edin.

buradan da Google Adsense'nin kuralları hakkında bilgi sahibi olmadığınız açığa çıkıyor. Çünkü bu orada açık bir şekilde anlatılmaktda. Benden size tavsiye Google Adsense'nin kurallarını okumanız...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense diyorki.Adsense hesabındaki reklam kodlarını kurallara uyan tüm sitelerde kurallara uyacak biçinde kullanabilirsin.Site sınırlaması yok.Sen reklamı eklediğinde içeriğe göre reklam çıkması için gelen adsense botları sayfayı inceliyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5