İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FastAndFreeBux Ödememi Yolladı ! 2 $ :)

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar daha önce FastAndFreeBux'ı tanıtmıştım ve şimdide 2$ lık bir ödeme aldım,sitenin tarifesi şöyle ;

-Tık başı 0.01
-ref tık 0.005
-Günlük reklam 4
-Min. Ödeme 2 $
-Ödeme Süresi : En az 5 en fazla 10 gün

Nasıl üye olacağını bilmeyenler için resimli anlatım burda

ÜYE OL (refim ile üye olanlara teşekkürler)
üye ol ( refsiz :( :( )
zxc.bmp

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu parayı ne kadar sürede kazandınız.

arkadaşın linkten üye oldum başka forumda paylaşmıştı

bugün oldum 3 reklam vardı 0,3$ aldım gece 12yi gecince 1 reklam daha cıktı 0,4 var en son o 3 reklamı tıkladıktan sonra 24 saat sonra tekrar reklamlar cıkıyor sanırım saat sayıyor orda şuan benim 18 saat olmuş 24te reklamlar gelicek anladığım kadarıya günde 1 dolar kazanıyorsun sanırım 2 gün olarakta sayılabilir :D

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu parayı ne kadar sürede kazandınız.

Bu parayı ortalama 2 haftada kazandım fakat ne kadar çok refin olursa o kadar iyi kazanırsın. :) Tanıtım yapa yapa refde kazanırsın zaten. :).

arkadaşın linkten üye oldum başka forumda paylaşmıştı

bugün oldum 3 reklam vardı 0,3$ aldım gece 12yi gecince 1 reklam daha cıktı 0,4 var en son o 3 reklamı tıkladıktan sonra 24 saat sonra tekrar reklamlar cıkıyor sanırım saat sayıyor orda şuan benim 18 saat olmuş 24te reklamlar gelicek anladığım kadarıya günde 1 dolar kazanıyorsun sanırım 2 gün olarakta sayılabilir :D

sen yanlış anladın hee :D reklam başına 0.10 değil 0.01 yani sen 0.03 kazandın 0.30 kazanmadın.Ref toplayıp kazanmaya bak ;).

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ya gençler siz bunla uğraşana kadar gelin benim sitelerimdeki yazılara yorum yapın size yorum başına para vereyim? Veya facebook sayfalarıma hayran toplayın. Yapabilirim diyorsanız pm atın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
6 gün oldu ödeme talebinde bulunala ama gelmedi hala, 4 gün içinde ödeme alamazsam yazarım bu başlık altından arkadaşlar ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi