İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fatih altaylı ile yeniden

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
teketek programını yeniden başlatmış fatih altaylı,

kanal1 de, meraklısına duyurulur.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
teketek programını yeniden başlatmış fatih altaylı,

kanal1 de, meraklısına duyurulur.

Bu adam cidden çok iyi sorular soruyor.Birde hulki cevizoğlu vardı onu sindirdiler.Fatih ALTAYLI yıllardır bir çizgide.Eğer o soruları birileri hazırlamıyorsa, gerçekten de bu programıda izlenir.
Başarılar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bu adam cok tarfsız bir yapısı olmayan bir kişi suan programı izledimde bence sunucu taraf tutmamalı derim biri acık biri kapalı bir kadın arasınd aeşitliği saglamak gerekirken kapalı kadına bütün bunları sizlerin sucu muş gibi taraflı davranıyor 2-1 bence bu tür olay tartışırken kendi siyasi görüşün bir kanare bırakıp tarfsız bir şekilde soruları tartışılmalı derim.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatih ALTAYLI yıllardır bir çizgide.

Yok be sayın abim, bu adamın cizgisi fln olduguna inanmıyorum ben..
Galatasarayda yönetici oldugu zamanlarda ne kadar kem küm bir adam oldugunu gördük. Hakaret etmiyorum yada rencide edici birşey yazmıyorum ama dedigine de katılmıyorum :)

iyi geceler.
Neb.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kim tarafsızki :cool:
bence bu adam cok tarfsız bir yapısı olmayan bir kişi suan programı izledimde bence sunucu taraf tutmamalı derim biri acık biri kapalı bir kadın arasınd aeşitliği saglamak gerekirken kapalı kadına bütün bunları sizlerin sucu muş gibi taraflı davranıyor 2-1 bence bu tür olay tartışırken kendi siyasi görüşün bir kanare bırakıp tarfsız bir şekilde soruları tartışılmalı derim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Emin Çölaşan tarafsız..Bekir Coşkun Tarafsız..

Halk adamı bunlar..

Fatih ı ıhh..spor arabıyla tur atmayı sever o, eski kankası etruğrul gibi..Ertuğrul da bol bol hindistan cevizli adalarda yaptığı tatilleri yazsın..
topuna kibrit suyu..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Halk adamı bunlar..

Fatih ı ıhh..spor arabıyla tur atmayı sever o, eski kankası etruğrul gibi..Ertuğrul da bol bol hindistan cevizli adalarda yaptığı tatilleri yazsın..
topuna kibrit suyu..

+ arti 10 bin :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Fatih Altaylının çizgisi yok.

Hulki Cevizoğlunun kalitesi ekranlara ağır geliyor, kaliteli insanları medya sevmiyor.
Bindiği arabanın türküsünü çağıranlar revaçta her zaman.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Halk adamı bunlar..

topuna kibrit suyu..

Emin Çölaşan artık eskisi gibi yazmıyor bence.Bir kez amerikamı amerikanmı diye köşe yazısından çok çekti, ondan sonra eskisi gibi açıkca söylemiyor görüşündeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5