İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fatih Terim Galatasaray'da!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
7522BE900D7B2B4CA3BCB9E7x.jpg

Her ne kadar Fotomaç'ın haberlerine inanmasam da, küçük bir ihtimal verebiliyorum. Gerçi biraz araştırdım, başka bir yerde yok :)

...

İşte Terim'in 'evet' demesinin iki ana nedeni
1- Futbol Federasyonu'nun, Belçika maçının ardından sözleşme yenileme konusunda ağır davranmasına kızdı ve Milli Takımı 10 puana ulaştırdıktan sonra görevi bırakmaya karar verdi

2- Bu sırada Adnan Polat'tan gelen teklifi kabul etti. Çünkü Terim, G.Saray'ın çok güçlü bir kadroya
sahip olduğunu ve takımı yine UEFA Şampiyonu yapacağına inanıyordu...

G.Saray'da antrenörler Ümit Davala ve Edwin Boekamp'ın ardından teknik direktör Skibbe'nin de gönderileceğine kesin gözüyle bakılırken, takımın yeni teknik patronunun son anda büyük bir aksilik çıkmazsa Fatih Terim olacağı öğrenildi. Fotomaç'ın çok özel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Terim'i Florya'ya taşıyacak süreç şöyle gelişti: 10 Eylül'deki 1-1'lik Belçika maçından sonra sözleşme yenilemek için federasyondan görüşme çağrısı bekleyen Terim, bu gerçekleşmeyince kızdı ve Milli Takım'ı bırakmaya karar verdi. Terim bu düşüncesini çevresine "Milli Takımı 10 puana ulaştırır bırakırım" sözleriyle açıkladı.

Terim'in bu kararını öğrenen G.Saray Başkanı Adnan Polat harekete geçmekte gecikmedi. Teknik direktör Michael Skibbe'den memnun olmayan Polat, Fatih Terim'e G.Saray'ın başına geçmesini istedi. Terim ilk görüşmede kesin bir yanıt vermedi ancak daha sonraki buluşmada Polat'ın teklifine "Evet" dedi. Galatasaray'ın bu sezonki kadrosunun çok güçlü olduğunu düşünen tecrübeli teknik adam, istediği şartların sağlanması durumunda sarı-kırmızılı ekibi bu sezon yeniden UEFA Kupası Şampiyonu yapabileceğine inandığını söyledi. Bu sözlerin heyecanlandırdığı Polat, Terim'e elini uzattı ve ikili prensipte anlaştı.

(...Fotomaç)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşşşşşşşşşşşallah :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotomaç'ın transfer haberleri doğru çıksa şu an Avrupa liglerindeki oyuncuların yarısı falan bizdeydi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
keşke galatasaraya gitse :p:D

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Milli takımı bırakacakmı acaba yok sa ikisini birden mi götürecek. Bence ikisi birden olursa hem milli takıma hem galatasaraya yazık olur. yetersiz gelir diye düşünüyorum.

yinede hayırlısı olsun diyelim.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir Galatasaraylı olarak,Fatih T. istemiyorum.Skibbe'de işe yaramıyor.Lucescu'yu istiyorum...Lucescu ile bu takım rahatlıkla uefa'da final oynar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Milli takımı bırakacakmı acaba yok sa ikisini birden mi götürecek. Bence ikisi birden olursa hem milli takıma hem galatasaraya yazık olur. yetersiz gelir diye düşünüyorum.

Bildiğim kadarı ile bu mümkün değil...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87

haLuk uLusoy olsa galatasaray söz konusu olunca herşey mümkün olabilirdide :D:p

öyle birşey olamaz.

X

Xman

Misafir
Takım avrupa şampiyonu oldu kalıp şampiyonlar liginide kazanabilecekken kaçar gibi italya da aldı soluğu en verimli dönemde çekti gitti, sonra tam luçeskuyla iyi işler yapmaya başlarken tuttu geri döndü takımı batırdı kovuldu, şimdi yine aynı şeyi yapıyor bu seferde skibbe nin ayağını kaydıracak ama sonu yine aynı olacak kovulmaktan kurtulamaz eğer yine galatasaraya dönerse, ben 35 yıllık bir galatasaraylı olarak bu adamı değil takımın başında semtinden geçerken bile görmek istemiyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir Galatasaraylı olarak,Fatih T. istemiyorum.Skibbe'de işe yaramıyor.Lucescu'yu istiyorum...Lucescu ile bu takım rahatlıkla uefa'da final oynar.

Lucescu ' yu fener ' e alacağız inş. size veremiyoruz :D Fatih Terim cidden çok başarılı bir hoca ve gelmesine bende sıcak bakmayan taraftayım.Son gidişi pek hoş değildi ve sanki hocamı kalmadıda hep aynı isimlerde dönüyor Galatasaray..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lucescu - Fatih Terim arasında tercih yapsam
Lucescu'yu seçerdim şahsen...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Türkiye'de hoca kalmamış yahu!
Ertuğrul Sağlam'ı, Ersun Yanal'ı, Bülent Korkmaz'ı bitirdiler bu büyükler...

Gassaray bu haliyle idare etsin artık.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tüh be Fanatik haberiymiş.
Ne güzel göbek atıcaktım Galatasaray'a gidiyor diye :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5