İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fatmagülün suçu ne dizi sitesi

eylos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, Türkiyenin en fazla izlenen dizisi "Fatmagülün Suçu Ne" dizi sitesini satıyorum. Açık söylemek gerekirse siteyi güncelleyecek vakit bulamıyorum. Siteye ait domain jenerik olup alt yapı wp'dir. Birazcık emekle sadece domaini bile iş yapar.
Site adresi: Fatmagülü Suçu Ne
Site için İstenen fiyat : Açık arttırma ile satıyorum. Açılış fiyatı 49 TL. Hemen al 100 TL Son teklifden 48 saat sonra en yüksek teklifi veren kazanır.
Sitenin aylık getirisi: Reklam ve başka gelir modeli henüz eklenmedi.
Sitenin açılış tarihi: 3-4 Aylık
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizi sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 60 Tekil (Zirve 100'den bakılabilir)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılık.
Hosting dahil midir: Hayır. (Makul bir süre kullanabilirsiniz)
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet Wp.

Ödemeyi Paypal veya İş Bankası, Vakıfbank, Akbank ve Garanti Bankası üzerinden yapabilirsiniz. Site hakkında bir sorunuz olursa PM atın en kısa sürede cevaplayabilirim.
Selamlar.

Multitopic : http://www.r10.net

eylos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar satış günceldir tüm tekliflere açığım. Çok sınırlı vaktim olduğu için sityeyi elimden çıkarmak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi