İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fatura olayı...

T

The Herodes

Misafir
Merhabalar,

Arkadaşlar size bir konu hakkında danışmak istiyorum.Benim sigorta,otomotiv ve bilgisayar şirketlerim var hosting firması kurmayı düşünüyorum.Ayrı olarak şirket kurmam mı gerekiyor yoksa diğer firmalarımdan fatura keser isem bir sorun yaşarmıyım.Bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler,

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aslında başka bir firma kur derim ama masraf çok büyük. Eğer bir bilgisayar firman varsa mantıklı.... Çünki bizim ticaret sicilinde internet hizmetleri yazıyor ama meşgale olarak bilgisayar satışı ve tamiri yer almakta. Adama host satışı yazsan bu ne der oradaki memur :D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Maddi yükü ağır gelir diyorsan, yeni bir firma kurmana gerek yok.

T

The Herodes

Misafir
Sonuçta ben devletime vergimi ödüyorum..Sizce sorun olur mu ya.Tam olarak yasal mı değil mi bilenler yazsın...Yardımlarınız için teşekkürler..

T

The Herodes

Misafir
Arkadaşım ben maddi yönünde değilim sadece gerekli olup olmadığını öğrenmek için böyle bir soru sordum..Yinede teşekkürler..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
O halde Internet hizmetleri adı altında bir şirket kur.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ovetto=hasan ise :) o zaten forum yöneticisi trip falan göremedim ben..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
fatura veriyoruz diyip sonra postada takılmıştır diyen şirketlerden iyidir yine firma ünvanında reklam vs. varsa sorun olmaz sanırım :)

T

The Herodes

Misafir
onursql her forumda senden var be kardeşim..Yönetici yalakası

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
muhasebeciniz ile görüşürseniz yardımcı olacaktır. İstediğiniz firmanıza yeni ünvan ekleterek yapabilirsiniz.

XXX Turizm Bilgisayar ve Internet Hizmetleri diye olur firma ismini ve kesebilirsiniz.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
ne diye trip atayım :) git o zaman sorunu, vergi dairesine sor.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu forumda bazıları devamlı banlanıp farklı isimlerle tekrar üye oluyor ama yazdıkları yazılar ve yaptıkları hakaretlerle kendilerini yeniden ele veriyorlar :)

R

rhifat

Misafir
alca' Alıntı:
bu forumda bazıları devamlı banlanıp farklı isimlerle tekrar üye oluyor ama yazdıkları yazılar ve yaptıkları hakaretlerle kendilerini yeniden ele veriyorlar :)

+10...
sana aynen katılıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5