İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Favori forum alanlari belirlemek mumkun mu?

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Mesela ben genel olarak Programlama, Web Araclari, SEO alanlarina ilgi duyorum ve bu alanlarda acilan konulari takip etmek istiyorum. Acaba bir sekilde bunlari favori olarak kaydetmem ve sadece bu alanlardan yeni mesajlari karisik olarak gormem mumkun mu?

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Böyle bir şeye gerek yok sanırım.Yukarıdaki menüde yeni? sekmesinden güncel konular takip edilebiliyor zaten.Tabi yoğun istek gelirse durum değişebilir.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yeni? forumda ne var ne yoksa getiriyor. Bir cogu ilgilenmedigim postlar. Favori alanlari listeleme gibi bir ozellik ekleyebilirseniz super olurdu. Ama tabi siz bilirsiniz. Sonucta talep yoksa bosuna implement etmeyin.

metadige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başka bir yol olarakda, takip ettiğin forumların ana sayfasında bu foruma abone ol butonuna tıklarsan, kontrol panelinde sadece abone olduğun forumlar görünür. Şahsi forum indexin gibi bir şey olur.
Yeni mesaj gelip gelmediğini de görebilirsin o şekilde.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Başka bir yol olarakda, takip ettiğin forumların ana sayfasında bu foruma abone ol butonuna tıklarsan, kontrol panelinde sadece abone olduğun forumlar görünür. Şahsi forum indexin gibi bir şey olur.
Yeni mesaj gelip gelmediğini de görebilirsin o şekilde.

Bunu bir deneyeyim. Oneriler icin cok tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5