İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fazla Adsense

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fazla adsensi olup verebilecek var mı pr 3lü sitemle bile basvurdum kabul etmiyor 14 kere basvuru 8 farklı site kullandım kabul etmedi kafayı yemeye çok yakınım artık fazla adsensi olan biri sevabına verebilir mi gerçekten delircem artık o raddeye getirdiler

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Eğer sitelerin kabul edilmediyse, muhtemelen burdan bulacağın hesapla kazandığın miktarı alamadan banlanacaksın. Muhtemelen. :peh:

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok hocam blogspot ta takmışlar sayfa türü diye bişeye yoksa yeni site acıncada sıfırdan gene sayfa türü diyor sorunlu bunlar o yüzden banlanma olmaz yardımcı olucak arkadaşları bekliyorum gerçekten bu iş çok canımı sıktı tak ettim artık

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
E tamam işte. Sayfa türü deyip duruyorlarsa sen de farklı bir site kur, eğer adSense kullanmak istiyorsan. Bugün sayfa türü sebebiyle onaylamıyorlarsa, yarın sayfa türü sebebiyle banlayabilirler diyorum. :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam sen bana adsense bul ben sana banlanmıyacağını göstereyim hatta iddasına bile girerim :)

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
14 kere başvurmuşsun, önce al sonra iddia ortamı hazırla. :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Adsense hesaplar için böyle işlemler uygun değildir. Konuda bu sebepten dolayı kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5