İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FAZLA KAZANMAK İSTEYENLER !!!

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,yeni açılan paid-mail+click sistemiyle çalışan bu siteyi biraz tuttum.Neden derseniz,hiç bişey olmasada,mailinize mail gelmesede siteinde bulunan 5 linke tıkladığınızda $0,70 hesabınıza geçiyor.$ 1 sign-up bonus + mutlaka günde en az 1 e-mail ($ 0,3) alıyorsunuz.Bence zahmetsiz,birde sistemi diğer sistemlere benzemiyor.Denemek isteyenler bi baksın derim ben... http://www.petesemails4money.com?refer=81 Fikirlerinizi bekliyorum...

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ve egold ödeme yapıyo cıks olmaz

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar E-goldunuzu TR deki bankalara gönderebilirsiniz.Bu firmadan isterseniz Visa Kartda isteyebilir onunla paralarınızı herhangi bir ATM den alabilirsiniz.Bu firma bunları 30 centlik bir komisyonla yapıyorlar. Bi bakın http://www.goldex.net/r.php?ref=1221657

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an için daha kullanmadım.E-gold accountumda daha yeni.Para biriksin kullanıcam herhalde.Başka bir yol biliyorsanız söyleyin arkadaşlar...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
en iyi yol benim :)
minimum $25 lık ödemeyi bankanıza komisyonsuz olarak yapıyorum. parayı gönderiyorsunuz ve ertesi iş günü saat en geç 13.30 da paranız banka hesabınızda... ayrıntılar için mailim [email protected]

E

Eseryucel

Misafir
tr.st' Alıntı:
en iyi yol benim :)
minimum $25 lık ödemeyi bankanıza komisyonsuz olarak yapıyorum. parayı gönderiyorsunuz ve ertesi iş günü saat en geç 13.30 da paranız banka hesabınızda... ayrıntılar için mailim [email protected]
allah razı olsun da kardeş senin ne faydan var bu işten halka amme hizmeti mi yapıyorsun yoksa :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kendim almaya kalkarsam bozduranlar/nakte çevirenler gibi komisyon ödemek zorunda kalacağım. onun yerine sizde bende kazanayım. bana altın ise sitelere reklam verirken lazım oluyor...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi baba ben sana başvurmak istedim.Ya dedim bana şöle bi 100 usdlik e-goldumu çıkartsana :). Sende Kemerde tatildesin.Hatunla başbaşa.Ya dedin ben bugün yoğunum 2 gün sonra hesabına yollarım.Banada lazım.Şimdi sen hatunla muhabbeti bırakıp bana exchange mi çekicen... Valla ben o ortamda kimseyi duymam görmem.Abi kısa yollar bulalım bu işe ya...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
o kemere tatile hatunla giden adamın ceple bağlandığı bir laptopu wardır herhalde. bir sanal şubeye girip te ödeme yapabilcek kadar da akıllıdır sanırım okişi :) sana en kısa yolu söyliyiim "komisyon + 3-4 gün bekleme"

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen tatile çıkıcan işin gücün yoq hatunu bırakıp hertarafa para göndermekle uraşıcan :) Şaka yaptım ya günübirlik gönderiyorsan güzel senin iş aslında ben linki kendileri bişi yapmak isteyenler için koydum sadece , orda free midir nedir e-gold mu cıks filan yapmış kuyruk acısı nedir öğrenmek isterim .

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni ve baya iyi para veren bir websponsoru buldum.Eğer ödeme alırsam buradan yayımlıyacam.İnşallah öder.Eğer öderse günlük 1000 ziyaretcisi olan ayda çok rahat 1000 usd kazanabilir.Şirketi şu an test ediyorum.Tr ye ödüyorum diyor.Ödemediği Danimarka,İsrail,Afganistan,suriye filan 6-7 ülke.Eğer öderse çok güzel bişi olcak.Bekleyin...

F

funcitytr

Misafir
günde 1000 tekil hitle ayda 1000 dolar :) höşttt firma batar be. ya yanlış bişe vardır. yada parayı ödemiyordur derim. ayda 1000 dolar breee :) dile kolay.... ama inşallah doğrudur. bizde kazanırız ayda bin doları :)

bekliyoruz....

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu sitede benim 14 dolarım oldu 45 i doldurup ödeme alan varmı
petesemails4money okuma bası 25 cent bana pek inandırıcı gelmiyor

G

garantipara

Misafir
gerçi ben buraya üye değilim ama bir bakayım dedim

"You may request payment for ADVERTISING ONLY once your account balance reaches $ 45. You GET REAL MONEY paid to you when your referral spending commissions reaches $45. At 6%, your referrals will have to pay in: $750!"

yazıyor.

yani paranız 45 dolar olunca bu parayı hemen çekemiyorsunuz ama reklam vermede kullanabiliyorsunuz. 45 ı çekebilmeniz için alt üyelerinizden 45 dolar kazanmış olmanız lazım. yani ilk seviye alt üyelere %6 verdiğini düşünürsek alt üyelerinizin 750 dolar kazanmış olması lazım.

saygılar :)

www.garantipara.cjb.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5