İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDCTurkey.com HOSTING

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
mesaj yazmak banada düşer cunku burdaki herkes birer webmaster ve milletin zarar görmesini istemem.
bu arada mesajları kendiniz silemiyorsunuz modlar tarafından silinir.
kotu bir kelimede kullanmadım. limitsiz.net le konuşmalarınız bunlardır logun değiştirilmiş bir tarafı varmı sizce?
istediginiz davayıda acabilirsiniz cunku benim gördüklerim ve düşüncelerim bunlardır.
Madem diyorsun ozaman arkadasinin hosting borcunu odeseydin sitesini actirsa idin
sen 1 aylik hosting parasi ode 45-50 gun kullan odeme yapma daha sonra odeme yapmadigin icin hesabin askiya alinsin daha sonra yaz dosyalarimi alabilirmiyim
ben FDc nin yerinde olsam direk block eder msn den silerdim seni yazismaya bile gerek duymam ve son olarakda yazacagim
urur kervan yurur misali!

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acemi olduğunuz, forum kullanmayı bilmediğinizden de belli oluyor. Düzenle'ye basıp mesaj silebileceğinizi mi öğretelim bir de ? Hosting esirgeme kurumu mu sandınız burayı ? Web tasarım işi ele ayağa düşerse ve her yapan çıkıp webmaster olduğunu iddia ederse, bizim gibi firmalar da böyle çoluk çocuğun diline düşer Ayrıca hostingin FDCTurkey'den değil DakikHost'tan alındığının bile farkında olmadan iş yaptığınıza göre, şu olaylardan ne kadar anladığınız belli. Ben kendimi suçluyorum keşke mesaj yazmasaydım diye aslında. İşinize bakın lütfen.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada Romantlk nickli arkadaş için yazıyorum.

Düzenle = Edit

:)

L

LNWServers

Misafir
Şahsen Batu'nun (FDCTurkey)'in bunu yapacağını düşünmüyorum ayrıca gerekte yok yani :)

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Şahsen Batu'nun (FDCTurkey)'in bunu yapacağını düşünmüyorum ayrıca gerekte yok yani
+999 bende şahsen bende batu tanırım iyi biridir.

sen yanlış yeri sucluyon git arkadaşını sucla ;) İşi yapacak ise adam aıılı yapsın.Burada Hiç bir firma sizi cekemez ggören dolandırıldınız sanar gidin ilk önce adam gb paranızı yatırmayı ögrenin sonra arkadaşlarım size destek cıkar ben batu ile calışmadan öncede adam bana destek cıkıyodu.???15 yaşında cocugum diyemi Tabiki hayır sadece seviyeli+Saygılı Olun ben bile taksitlerimi geciktirmiyom bea

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yazık gerçekdende aylardır çalışıyorum bu firma ile hiçbir sorunum yok.Ödemelerimi ben zamanında yapıyorum.Batu bey bu ay gecikcek 3 gün :) Çoğu zaman kafalarını şişiriyoruz yinede bize tahammül ediyorlar.Bir firmayı böyle karalamak klolay olmamalı.Söylediklerine kendin gülüyorsundur sanırım.Sen bir firmayı seni forumlarda küçük düşürüeceğim sana dolandırıcağı diyeceğim diye tehdit edebiliyorsan, o firmada seni marezle tehdit edebilir.Kaldıki logdaki gibi html bir siteyi indirmekde çok basit.O sitende bir arama motoru sitesi ( asp ) benzeri gibi geldi.. acaba omu senden çaldı senmi ondan ?

Bildiğim kadarıyla fdc de epeyce dedicated var.Sence html bir siteyi kopyalayarak kötü bir isim yapmayı göze alırlarmı _? Elini vicdanına koy ve düşün bunu gerçekdende...

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
yazık gerçekdende aylardır çalışıyorum bu firma ile hiçbir sorunum yok.Ödemelerimi ben zamanında yapıyorum.Batu bey bu ay gecikcek 3 gün :) Çoğu zaman kafalarını şişiriyoruz yinede bize tahammül ediyorlar.Bir firmayı böyle karalamak klolay olmamalı.Söylediklerine kendin gülüyorsundur sanırım.Sen bir firmayı seni forumlarda küçük düşürüeceğim sana dolandırıcağı diyeceğim diye tehdit edebiliyorsan, o firmada seni marezle tehdit edebilir.Kaldıki logdaki gibi html bir siteyi indirmekde çok basit.O sitende bir arama motoru sitesi ( asp ) benzeri gibi geldi.. acaba omu senden çaldı senmi ondan ?

Bildiğim kadarıyla fdc de epeyce dedicated var.Sence html bir siteyi kopyalayarak kötü bir isim yapmayı göze alırlarmı _? Elini vicdanına koy ve düşün bunu gerçekdende...

Bu sonraki iftira zaten, konu bu değildi ki. Kendisi bize hakaret etmeye ve her foruma hakkınızda kötü yazacağım deyince, benim de caydırma amaçlı "yazdığınız her foruma attach olarak eklerim" dememden sonra çıktı. Ne ben, ne de burada çalışan diğer arkadaşlarımız böyle bir şeye tenezzül etmezler. 2 kez ödeme bildirimi gönderip uyardık ne yapalım daha ? Ömrümüzü mü adayalım size ? Neyse tatsızlık için tekrar özür diliyorum diğer arkadaşlardan, başka da mesaj yazmıyorum. Ayrıca, böyle mesajlarla bizi karalamaya çalışıp hakkımızda kötü düşünceler yaratacağınızı düşünerek nasıl tepki aldığınızı ve bu mesajınızın da bizim aleyhimize olmadığını gördünüz sanırım.

L

liquiddreams

Misafir
Dakikhost ile 1 yıldır calısıyorum şu anda yaklaşık 250.000 kişinin üzerinde üyesi bulunan 7-8 tane aktif web sitem var ve hepside oldukça değerli dblere sahipler hepsi arkadaş dating vss üzerine siteler ve programlarımızında hepsi epey emek sarfedilmiş ve maliyeti yüksek programlar hiç bir şekilde ne DB nede program bilglierim mareze falan düşmedi bu ay Batudan yani Dakikhosttan bir yeni server daha kiraladım başka şirkette olan hostlarımıda taşımak için 24 saat telefon + msn yolule diyalog kurabiliyorum problemlerime çözüm getirmeleri en fazla 1-2 saat içerisinde yerine geliyor ben anlayamadım bu arkadaşın suçlamalarını ama kimse burda bu tip şeylere prim vermemeli bence.. Kaldıki aynı zamanda serverlarında tüm sitelerimizin sanal pos bilgileri müşteri bilgileri gibi bilgilerimizde bulunmakta şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık

Şayet bir yer ile iş yapıyorsanız sizin ve onların ortak kurallarına uymanız gerekli siz ödemenizi gecikrirmezseniz hosting firmanızda size sorun cıkarmaz bu kafar basittir bence

Dakikhost şu ana kadar çalıştıgımız en iyi hosting firması bana göre Dakikhostta bulunan sitelerimizden bazıları

www.haremx.com
www.gayelit.com
www.fetisheuro.com
www.lipsdelta.com
www.kalpmatik.com
www.eg-zotikicgiyim.com

roots

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ile alakası yok ama, FDCservers register edilmiş bir marka olarak görünüyor, bu ismi kullanarak herhangi legal bir anlaşmasız satış yapıyorsanız gelebilecek şikayetlerle tazminat ödemek zorunda bırakılabilirsiniz. bu tıpkı google türkiye adında bir site açıp google adından rant sağlamaya benziyor. bu durum konusunda bir resmiyet var mı?

I

IRCForum

Misafir
Konuyu ben Bitireyim

www.limitsiz.net benim ve bu olaylar benim basıma geldi büyük bir şirket imajı yaratmaya calısan ama sadece 2 server makine ile iş yapmaya calısan bir hosting sitesi olan fdc de ilk zamanlarda iyi idi ancak birgün ödeme zamanım olmamasına ragmen sitem ödeme yapılmadığı için suspende yendi denildi ogün arkadaslarla konustuk meger hata yapılmıs ve ondan suspende yemisim daha sonrasına gelelim 30 yerden hosting alıyorum ve hepsinin ödemesini aklımda tutamam hatırlatma maili gelmiş güya biz göremedik yoksa 30 ytl nin hesabını yapmayacak kadar paramız var cok sükür hatta romantik ogün ben ödeyim bile dedi ve bana para yollamıs 30 milyondan biz fakir olmayız benim sadece kızdığım nokta almıyorum hosting filan dememe ragmen dosyalarını marez e düşürme tehditi Batu sen ekmege agu derken biz bu piyasada idik mahkemeye vermessen adam değilsin özelinede sahsi hakaret edeceğim sırf beni mahkemeye ver diye he kendimi savunmak yada savunmamak meselesi değil yukarda biri yazmıs gördüm buraya takılmıyorum cünkü seviyesi cok düştü buranında ... ondan dolayı girmiyorum yoksa üyelik olayı sorun değil

roots sormus

FDCservers register edilmiş bir marka olarak görünüyor, bu ismi kullanarak herhangi legal bir anlaşmasız satış yapıyorsanız gelebilecek şikayetlerle tazminat ödemek zorunda bırakılabilirsiniz. bu tıpkı google türkiye adında bir site açıp google adından rant sağlamaya benziyor. bu durum konusunda bir resmiyet var mı?

bu soruyada biriniz cevap versin fsdc de dava acmasın hakkınızda sahtekarlıktan.

he kısa zaman içinde size fdcturkey in reseller hesaplarını paylasıcam

mp3 filan barındırırsınız paraları ödenmiş asp isteyen varsa özelime yazssın yollıyım :)

mahkeme olayını düşün batu oldumu

hadi kalın selametle

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.fdcturkey.com/referans.fdc adresinde sadece sunucu müşterilerinin kendi talepleri ile eklediğimiz bazı referanslar mevcut. Ayrıca FDCservers'ın yetki verdiği Türkiyedeki en büyük bayisiyiz. Bunu FDC ile irtibata geçerekte doğrulayabilirsiniz. Buradan başka bir şeyi ıspatlamayı da düşünmüyorum, kullanıcıların tümü zaten her şeyin farkında. Yasal işlemlere de gelince, sırf yaşının küçük olduğunu düşünerek ve bizim de böyle durumlara vakit ve para harcamayacağımızı bilerek bunu da yapacağımı pek zannetmiyorum. Tıpkı dosyalarını kimseye vermeden sildiğimiz gibi.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batu az önce bi ark. senden host almıs kredi kartıyla ödeme yapmıs
sizse havale yapın demişsiniz adam parayı kredi kartıyla yatırmıs bidaha adamdan para istiyormussunuz :D

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.fdcturkey.com/dakikhost1.gif sanıyorum bu mesajların sadece bizi karalama amaçlı olduğunu da doğrulayacaktır bu resim. Lütfen işinize bakın, sizin gibi insanların karalama çalışmaları ile biz sadece kendi reklamımızı yapıyoruz. Teşekkürler :)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya batu sen neyin peşindesin
madem işi iyi biliyorsun iyi yapıyorsun
ödeme almadığında neden direk hostu kapamıyorsun
sonra kapatınca eski müşterin senden dosyaları istiyor neden vermiyorsun insanca?
bumu senin insanlık anlayışın?

I

IRCForum

Misafir
sistemda kredi kartı ile ödeme olayı yok daha okadar büyüyemediler

hadi iyisiniz gene iyi reklam yaptınız be batu neyse benden paydos muhattabım değilsin

zaten burda kimsede beni sevmes

r10 a doğru gideyim ben

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 gün ödeme almadan açık bırakmışız ve bu 15 gün içinde 2 kere uyarı çekmişiz. 15 gün kullanıcının dosyalarını yedeklemesi için yeterli bir zaman değil mi 20 mb site için ?
Ayrıca ödeme alınmadığında ben değil, sistem otomatik olarak kapatıyor, böyle konulara elle müdahale etmiyoruz, sizin çalıştığınız shellciler gibi :) Yazmayın da işimize gücümüze bakalım lütfen.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin gibi insanlar için kredi kartı ile ödeme yok. Yoksa normal müşterilerimiz gayet güzel ödüyorlar

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
15 gün ödeme almadan açık bırakmışız ve bu 15 gün içinde 2 kere uyarı çekmişiz. 15 gün kullanıcının dosyalarını yedeklemesi için yeterli bir zaman değil mi 20 mb site için ?
Ayrıca ödeme alınmadığında ben değil, sistem otomatik olarak kapatıyor, böyle konulara elle müdahale etmiyoruz, sizin çalıştığınız shellciler gibi Yazmayın da işimize gücümüze bakalım lütfen.

benim kendi makinam var batucum ve parayı 2 gün geciktirildiğinde direk kapatılıyor. madem büyük bi hostcusun 15gün süre neden? bu senin nasıl bir hostcu oldugunu meydana koyuyor :)

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu ödemelerini 1 gün dahi geciktirtmiyoruz ama hosting için gayet anlayışlıyız. Verilen 15 günlük süre kullanıcının ödeme yapamama durumlarını ya da süresi bittiğinde yedekleme yapabilmesini sağlamak amaçlı elbette ama nerden anlayacaksınız ki. 20 lira parayı 15 günde bizimle 5 kere diyaloğa girdiği halde ödemeyip, ödemeye zamanım olmadı demesi biraz garip. Kimseye amme hizmeti yapmıyoruz. ücret ödeniz hizmet alınır. Ne kadar büyük olduğumuzu da yabancı web hosting rehberlerinde araştırma yaparak görebilirsiniz zaten.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler sizin hedef belli FCD yi suclamak.
Böyle hava taslayıp elalemin hostculuguna kafa yorana kadar FCDTURKEY Olda senide görelim sen FCD den önce paranı zamanında yatırmayı ögren ;)) kalın saglıcakla
bu arada sizi zorlayan yok gidin dünya kadar hostcu var onlarla anlaşın Hiç kimseyi karalamaya hakkınız yok zaten neden türkiyede host +reseller vb bateryanlar tutulmuyo tabiki böyle sacma sacma konular yüzünden yatırımlar müşderiler yurt dışına yöneliyo...Burada Konuda baya el deyişdirmiş.Lütfen başkasının sorunlarını bırakkın kendi sorununuz cvp arayın dememe gerek yok almışsınız.
hadi klın saglıcakla
not(arkadaşlar Konuyu Zorlamayalım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5