İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FeaturePoints Hile İle Kazancınızı Arttırın

zazax3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
FeaturePoints ile Apple cihazlarımız dan para kazanmaya devam ediyoruz.Dün bir açık buldum ve denedim 1.5 saatte 4700 puan yaptım 3000 puanı ile paypal hesabıma ödeme istedim.Hilenin mantığı şudur FeaturePoints ip bazlı uygulama gösterdiği için telefonumuzun ipsini edeğiştirerek farklı ülkelerin tekliflerinide alacağız ve bu şekilde kazancımız 2 katına çıkacak. Yapılması gerekenler;
VPN One Click Professional programını AppStore’den indirelim
Uygulamayı açalım ve Free Trial 7 Days seçeneğine basalım.
Siteye yönlendirip ayarlar kısmına yönlendiriyor ve Profili yüklememizi istiyor kabul ederek devam ediyoruz.
Profili yükledikten sonra wi-fi kısmının altına VPN işaretinin geldiğini fark ediyoruz.
İstediğiniz lokasyonu seçin en çok Fransa-Amerika-Almanya-Kanada gibi avrupa ülkeleri seçin çünkü bu kanallardaki uygulamalar diğer kanallardan fazladır.
Ardından FeaturePoints’e giriyoruz ve tekliflerin geldiğini görüyoruz.Hemen AppStore’den uygulamaları indirmeye başlıyoruz.
Uygulamaları indirirken VPN açık olduğu için yavaş olabilir tekliflere bir kere tıkladıktan sonra kapatabilirsiniz.
En son olarak indirdiğiniz uygulamalara bir kere girerek silmeyi unutmayınız.Tüm teklifleri yaptıktan sonra başka bir ülke kanalına geçiş yapabilirsiniz.

Hamit UCKARDES – Hayata Dair Bilgiler

Kaynak : http://www.hamituckardes.com/featurepoints-hile-ile-kazancinizi-arttirin.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5